3:3
5:0
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. MVIL Ostrava 9:5
7. Matěj Bednář, 23. Lukáš Suk, 24. Šimon Hronek, 29. Šimon Hronek, 34. Matěj Bednář, 34. Ondřej Pavlík, 38. Šimon Hronek, 44. Šimon Hronek, 45. Ondřej Pavlík - 2. Jan Kafna, 9. Jakub Hloušek, 17. Matyáš Vašňovský, 20. Matěj Sokol, 24. Vojtěch Rajnošek; rozhodčí: Tomáš Húska - Kryštof Máder; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 1; zásahy brankářů: Patrik Pospíšil ? - Jakub Mikunda ?; po třetinách: 1:2, 3:3, 5:0;
45:00
44:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Matěj Bednář (9:5).
43:06
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
43:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Ondřej Pavlík (8:5).
37:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Lukáš Suk (7:5).
33:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Lukáš Suk (6:5).
33:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář z trestného střílení (5:5).
30:00
30:00
28:17
24:06
Vyloučen hráč Tomáš Elbl družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
23:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Jiří Hájek (3:5).
23:02
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Vojtěch Rajnošek, asistoval Matyáš Vašňovský (2:5).
22:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Suk, asistoval Ondřej Pavlík (2:4).
19:50
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Jakub Hloušek (1:4).
18:34
Vyloučen hráč Patrik Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
16:25
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matyáš Vašňovský bez asistence (1:3).
15:00
15:00
09:26
Vyloučen hráč Tomáš Elbl družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hra na zemi.
08:52
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Tomáš Elbl (1:2).
06:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval Šimon Hronek (1:1).
01:23
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Kafna, asistoval Daniel Král (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Kryštof Máder.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava:
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Patrik Pospíšil; hráči v poli: Lukáš Suk, Albert Klusáček, Šimon Hronek, Matěj Bednář, Ondřej Pavlík