1:3
2:2
- : -

1. AC eFlorbal Uherský Brod - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:7
27. Martin Brauner, 34. Martin Ležatka, 40. Erik Kouřil - 2. Richard Pum, 11. Michal Šubert, 16. Dalibor Baláš, 19. Lukáš Pobořil, 20. Ondřej Murín, 43. Šimon Soukup, 45. Filip Šubert; rozhodčí: Tomáš Húska - Kryštof Máder; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 2; zásahy brankářů: Jakub Kandrnál ? - Ivo Sikora ?; po třetinách: 0:2, 1:3, 2:2;
45:00
44:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Šubert, asistoval Adam Mikoláš (3:7).
43:47
Vyloučen hráč Erik Kouřil družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
42:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Dalibor Baláš (3:6).
39:39
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
39:39
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Erik Kouřil, asistoval David Ležatka (3:5).
33:16
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval David Ležatka (2:5).
31:29
Vyloučen hráč Adam Mikoláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
26:05
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Brauner, asistoval Martin Ležatka (1:5).
24:55
Vyloučen hráč Adam Mikoláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení.
19:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Ondřej Murín bez asistence (0:5).
18:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Martin Kašík (0:4).
15:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dalibor Baláš, asistoval Lukáš Pobořil (0:3).
15:00
15:00
10:25
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Šubert bez asistence (0:2).
07:52
Vyloučen hráč Ondřej Murín družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
01:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Richard Pum, asistoval Michal Šubert (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Kryštof Máder.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Martin Kašík, Šimon Soukup, Lukáš Pobořil, Dalibor Baláš, Filip Šubert
00:00
Line-up domácích 1. AC eFlorbal Uherský Brod: brankář: Jakub Kandrnál; hráči v poli: Jaroslav David, Filip Horák, Marek Souček, Martin Ležatka, Erik Kouřil