0:1
1:1
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - PANTHERS OTROKOVICE 5:3
2. Jan Almásy, 7. Jan Almásy, 7. Matěj Bednář, 12. Matěj Bednář, 37. Šimon Hronek - 12. Daniel Řezáč, 27. Jan Hrtús, 32. Jan Hrtús; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Patrik Pospíšil ? - Tomáš Mráček ?; po třetinách: 4:1, 0:1, 1:1;
45:00
43:11
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
39:41
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
36:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Lukáš Suk (5:3).
36:07
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
31:10
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Petr Kopecký (4:3).
30:00
30:00
26:55
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Josef Štourač (4:2).
23:41
Vyloučen hráč Jan Almásy družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
18:02
Vyloučen hráč Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
11:44
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Řezáč, asistoval Josef Štourač (4:1).
11:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval Ondřej Pavlík (4:0).
06:41
06:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Almásy, asistoval David Tretina (2:0).
01:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Almásy bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Tomáš Mráček; hráči v poli: Ondřej Malý, Vít Ides, Ondřej Kahoun, Marek Koudela, Dalimil Krčma
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Patrik Pospíšil; hráči v poli: Lukáš Suk, Albert Klusáček, Ondřej Pavlík, Šimon Hronek, Matěj Bednář