4:0
5:0
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 17:1
1. Matěj Pěnička, 2. Jan Nachtmann, 4. Matěj Pěnička, 6. Matěj Pěnička, 8. Michal Vojtíšek, 8. Matěj Pěnička, 8. Matěj Pěnička, 11. Matěj Pěnička, 23. Matěj Pěnička, 25. Daniel Kolín, 25. Jan Malič, 26. Jan Nachtmann, 32. Jan Malič, 37. Martin Kadlec, 41. Matouš Nadrchal, 41. Matěj Vosátka, 45. Matěj Pěnička - 5. Michael Beňačka; rozhodčí: Šimon Kořínek - Vojtěch Volprecht; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 13 - Samuel Stündl 21; po třetinách: 8:1, 4:0, 5:0;
45:00
44:59
Komentář trenéra Domácích Tomáše Folaufa: V druhém zápase jsme udrželi koncentraci na zápas lépe než v prvním především do obrany a projevilo se to na inkasovaných gólech. Soupeři děkujeme za férový zápas. Děkujeme divákům.
44:59
Komentář trenéra Hostí Ondřeje Neumana: "S Bohemkou jiný level, ale to jsme čekali. I když to není patrné na výsledku, vytvořili jsme si solidní situace a pasáže, které byly odměnou za to, že jsme chtěli i přes nespornou kvalitu soupeře hrát florbal. Věřím, že to tito mladí hráči brzy na dalších úrovních zúročí!"
44:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička bez asistence (17:1).
40:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Vojtěch Bílek (16:1).
40:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matouš Nadrchal, asistoval Jan Nachtmann (15:1).
36:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Martin Kadlec, asistoval Matěj Pěnička (14:1).
32:12
Vyloučen hráč Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
31:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Matěj Pěnička (13:1).
30:00
30:00
25:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Nachtmann bez asistence (12:1).
24:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Filip Forman (11:1).
24:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Kolín, asistoval Matěj Vosátka (10:1).
22:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jan Malič (9:1).
15:00
15:00
14:07
Vyloučen hráč Vojtěch Bílek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
10:57
07:25
07:21
07:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Jan Nachtmann (5:1).
05:53
04:56
Vyloučen hráč Jan Nachtmann družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
04:09
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michael Beňačka bez asistence (3:1).
03:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička z trestného střílení (3:0).
01:58
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Nachtmann, asistoval Jakub Zavřel (2:0).
00:41
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Vojtěch Volprecht.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Filip Forman, Jan Malič, Matěj Pěnička, Martin Kadlec, Michal Vojtíšek