1:2
1:2
- : -

Sokol Pardubice - FbC Hradec Králové A 6:6
9. Ondřej Ryšavý, 10. Matyáš Sodomek, 11. Ondřej Ryšavý, 15. Stefano Petric, 18. Jakub Prášek, 45. Ondřej Ryšavý - 2. Mikuláš Ryba, 4. Martin Krejčí, 18. Lukáš Ranný, 20. Tomáš Chytrý, 32. Mikuláš Ryba, 38. Lukáš Ranný; rozhodčí: Karel Zachariáš - Daniel Suchý; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Jan Matějka 21 - Jonáš Moravec 22; po třetinách: 4:2, 1:2, 1:2;
45:00
Komentář trenéra domácích Sokola Pardubice Radka Formánka: "Krásný zápas plný osobních soubojů a gólů, jsem rád, že jsme tentokrát s omlazeným týmem dokázali, že jdeme správnou cestou. Hráčům velice děkuji za předvedený výkon a Hradci za fair play hru."
45:00
44:59
Komentář trenéra hostí Hradce Králové Tomáš Pokorného: "Právem nás mrzí první třetina. Po výborném vstupu do utkání, přišlo uspokojení a laxní přístup. Prohraná první třetina a inkasované 4 góly jsme si zasloužili. Od druhé třetiny jsme se vrátili ke své hře a zvládli utkání otočit. Bohužel v hektickém konci jsme nejprve trefili tyčku a z protiútoku inkasovali. Soupeři děkuji za tvrdé, ale fér utkání
44:52
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ondřej Ryšavý, asistoval Matyáš Mík (6:6).
44:51
Hradec předvedl komický výkon, když asi 3x netrefil prázdnou bránu a poté obdržel gól.
44:45
Vyloučen hráč Dominik Jarka družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za hra na zemi.
43:35
Pardubický brankář vzal do zaječích a Pardubky hrají v 6
43:22
Timeout Sokol Pardubice
37:54
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Lukáš Ranný bez asistence (5:6).
33:11
Vyloučen hráč Dominik Jarka družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za sekání.
31:31
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval Dominik Jarka (5:5).
30:01
Michal Novák je udiven z Matějkových ,,betonů"
30:00
30:00
29:59
střely domácí:6 hosté:9
29:25
Brankář Pardubic Matějka se dostal na výběrech do All-stars teamu turnaje!!! A to je to ročník 2005...
28:00
Jirka Malý si na střídačce kreslí obrázky jak Pepik Hnátek.
27:15
Hradec už vystrkuje růžky... a Dejv Krása jazyk
26:49
Vyloučen hráč Matyáš Sodomek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
23:40
Hradec se dere za vyrovnáním! Zápas začíná být napínavý.
22:20
Firma 3bit zažila premiéru v dnešním zápase!!!
22:20
Tomu se říká reklama!!!
20:25
Zdravíme do Hradce Tomáše Jergeho.
19:14
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Tomáš Chytrý, asistoval Lukáš Ranný (5:4).
17:40
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jakub Prášek, asistoval Tomáš Belej (5:3).
17:07
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Lukáš Ranný, asistoval David Krása (4:3).
15:44
Vyloučen hráč Richard Rak družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:59
střely domácí:13 hosté:12
14:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Stefano Petric, asistoval Jan Stuchlík (4:2).
12:51
Vyloučen hráč Michal Martinek družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za sekání.
12:00
Čáp se krokem vrací se slzami v očích.
11:00
Filip Čáp odbíhá ze střídačky neznámo kam...
10:58
10:43
Martin Krejčí minul
10:00
Zápas začíná být velice vyrovnaný a Hradec už je trochu nervní!
09:13
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matyáš Sodomek, asistoval Petr Křinka (2:2).
08:36
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ondřej Ryšavý, asistoval Stefano Petric (1:2).
03:46
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Martin Krejčí, asistoval Michal Martinek (0:2).
01:25
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval Michal Martinek (0:1).
01:25
Hradec do utkání vstoupil lépe a gólman Pardubic už musel tahat ze sítě jako rybář Rybovu střelu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Zachariáš a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové A: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Max Kuštan, David Krása, Tomáš Chytrý, Ondřej Koleník, Mikuláš Ryba
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jan Matějka; hráči v poli: Matyáš Mík, Ondřej Ryšavý, Stefano Petric, Jan Stuchlík, Richard Rak