2:1
3:1
- : -

Technology Florbal MB Black - Kanonýři Kladno 5:2
23. Ondřej Pužman, 26. Radovan Kohút, 36. Michal Fišera, 39. Filip Hložek, 42. Ondřej Pužman - 28. Daniel Šebela, 42. Jakub Svoboda; rozhodčí: Šimon Kořínek - Vojtěch Volprecht; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 9 - Jakub Janoušek 11; po třetinách: 0:0, 2:1, 3:1;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích Jakub Gruber: Čekal nás těžký zápas a jsem rád, že jsme ho zvládli vítězně. Hráči bojovali a byla vidět chuť do hry. Musím všechny hráče pochválit za tento zápas.
44:59
Komentář trenéra hostí Tomáše Rupricha: Do poloviny utkání byl zápas vyrovnaný. Ve třetí třetině nám chyběla agresivita a hlad po gólech. Gratuluji soupeři k výhře.
43:25
Timeout Technology Florbal MB Black
41:53
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Ondřej Pužman bez asistence (5:2).
41:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Svoboda, asistoval Jakub Bohuslávek (4:2).
41:34
Timeout Kanonýři Kladno
38:49
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Filip Hložek bez asistence (4:1).
35:04
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Michal Fišera, asistoval Ondřej Pužman (3:1).
30:00
30:00
27:03
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Daniel Šebela bez asistence (2:1).
25:02
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Radovan Kohút, asistoval Matěj Zajíček (2:0).
22:32
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Filip Hložek (1:0).