1:2
1:2
- : -

1. AC eFlorbal Uherský Brod - PANTHERS OTROKOVICE 4:4
3. Erik Kouřil, 10. Erik Kouřil, 20. David Ležatka, 35. Jaroslav David - 23. Pavel Chmelář, 30. Petr Pšenčík, 35. Ondřej Kahoun, 38. Pavel Chmelář; rozhodčí: Kryštof Máder - Pavel Vích; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jakub Kandrnál ? - Jan Vorálek ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:2;
45:00
44:35
Timeout 1. AC eFlorbal Uherský Brod
44:35
Vyloučen hráč Dalimil Krčma družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:40
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
37:58
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Chmelář, asistoval Petr Pšenčík (4:4).
34:39
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Jaroslav David, asistoval David Ležatka (4:3).
34:00
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Kahoun, asistoval Pavel Chmelář (3:3).
30:00
30:00
29:57
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Pšenčík, asistoval Josef Štourač (3:2).
25:33
Vyloučen hráč Dominik Novotný družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za bránění ve hře.
22:52
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Chmelář, asistoval Ondřej Malý (3:1).
19:57
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil David Ležatka bez asistence (3:0).
15:00
15:00
11:01
Vyloučen hráč Martin Ležatka družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za bránění ve hře.
09:02
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Erik Kouřil bez asistence (2:0).
02:13
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Erik Kouřil, asistoval Marek Souček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kryštof Máder a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Jan Vorálek; hráči v poli: Ondřej Malý, Marek Koudela, Vít Ides, Ondřej Kahoun, Dalimil Krčma
00:00
Line-up domácích 1. AC eFlorbal Uherský Brod: brankář: Jakub Kandrnál; hráči v poli: Jaroslav David, Filip Horák, Erik Kouřil, Marek Souček, Martin Ležatka