1:4
4:3
- : -

SPORT CLUB Klatovy - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:13
14. Jan Holý, 27. Jan Holý, 32. Patrik Hrubý, 35. Jan Holý, 42. Jakub Turek, 43. Patrik Hrubý - 7. Filip Konrady, 8. Adam Stejskal, 10. Jakub Mikolášek, 10. Vladimír Buzický, 12. Filip Blažek, 15. Filip Konrady, 18. Vojtěch Bistrý, 21. Vojtěch Bistrý, 24. Jakub Mikolášek, 29. Filip Blažek, 37. Matouš Bešta, 39. Jakub Mikolášek, 40. Adam Stejskal; rozhodčí: Dominik Picek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 4:0; využití: 0:3; diváků: 5; zásahy brankářů: Michal Liška 16 - Martin Štochl 8; po třetinách: 1:6, 1:4, 4:3;
45:00
44:59
Střely po třetí třetině: Klatovy 10, Plzeň 6.
44:59
Komentář trenéra domácích Jana Hořkého druhá část: Musíme si uvědomit,že se zápas hraje 45 minut a ne jen chvíli a to proti jakémukoli soupeři. Děkujeme Slavii za další dobrou zkušenost, pořadateli, rozhodčím i divákům. Zdravíme našeho autobusáka do Sýrovic!!
44:59
Komentář trenéra hostí (Jan Husák): Kreativní výkon, za který jsme odměněni, spoustu gólů. Stále nám zbývá 7 kroků, poté začíná ta pravá sezóna. Díky za zápas.
44:58
Komentář trenéra domácích Jana Hořkého první část: Zápas o rozdílných třetinách, v té první jsme byli ještě na cestě do Chomutova,nehráli a zbytečně se soupeře báli, na konci druhé a ve třetí třetině už jsme za rozhodnutého stavu začali hrát a najednou to šlo.
44:20
Máme tu soutěž dřevorubců. Ozývá se jedno seknutí za druhým.
42:15
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý z trestného střílení (6:13).
41:40
Klatovy se nevzdávají i přes obrovský rozdíl gólů, nebojácně se tlačí do útoku.
41:08
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jakub Turek bez asistence (5:13).
39:26
Vyloučen hráč Adam Krs družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nesportovní chování.
39:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Vladimír Buzický (4:13).
38:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Blažek (4:12).
37:33
Vyloučen hráč Šimon Švára družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hrubost.
36:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta, asistoval Jakub Mikolášek (4:11).
35:46
Štochl fantasticky vyráží míček po samostatném úniku .
34:54
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Jakub Holý (4:10).
34:00
Plzni se nedaří dát gól. Všechny jejich střely končí v obráncích.
31:29
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý bez asistence (3:10).
30:01
Plzeň opět vyhrává zahajovací buly.
30:00
30:00
29:59
Střely na bránu po druhé třetině: Klatovy 2, Plzeň 10.
29:15
Klatovy úspěšně pronikají obraně Plzně.
28:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Filip Konrady (2:10).
27:42
Plzeň vypichuje míček.
26:19
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Václav Liška (2:9).
25:29
Klatovy rozehrávají u mantinelu.
23:52
22:31
Klatovy se pouštějí do útoku.
20:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vojtěch Bistrý, asistoval Filip Blažek (1:8).
20:09
Plzni se nevydařila nahrávka na zakončení.
19:47
Vyloučen hráč Jakub Holý družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hrubost.
18:23
Klatovy od sebe stojí příliš daleko. Plzeň kolem nich posílá jednu přihrávku za druhou.
17:26
16:43
Vyloučen hráč Tomáš Joachimsthaler družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za špatné střídání.
15:01
Plzeň vyhrává buly.
15:00
15:00
14:59
Střely na branku po první třetině: Klatovy 3, Plzeň 13.
14:58
Plzeň se po obdrženém gólu rozhořčila a jde do toho naplno.
14:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Matouš Bešta (1:6).
13:15
Klatovy prokázaly, že i oni umí vystřelit.
13:05
11:24
10:00
Čtyři rychlé góly Plzně. Všechny z nahrávky.
09:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vladimír Buzický, asistoval Adam Stejskal (0:4).
09:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Matouš Bešta (0:3).
07:40
06:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Jakub Mikolášek (0:1).
06:08
Klatovy blokovaly nebezpečnou střelu.
04:03
Plzeň sebrala soupeři míček, ale střelec se pak netrefil do brány.
03:34
Plzeň si jíž podruhé vystřelila na bránu.
00:01
První buly vyhrává Plzeň.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Picek a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Vojtěch Bistrý, Jakub Mikolášek, Filip Konrady, Matouš Bešta, Filip Blažek
00:00
Line-up domácích SPORT CLUB Klatovy: brankář: Michal Liška; hráči v poli: Jakub Holý, Tomáš Joachimsthaler, Jakub Turek, Jan Holý, Václav Liška