8:4
7:2
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Viking TJ Kobylisy 20:6
4. Matěj Pěnička, 5. Matěj Pěnička, 7. Filip Forman, 8. Tomáš Otcovský, 15. Matěj Pěnička, 18. Daniel Kolín, 18. Vojtěch Bílek, 22. Vojtěch Bílek, 23. Jan Malič, 25. Jan Malič, 26. Michal Vojtíšek, 26. Prokop Godochkin, 30. Matěj Pěnička, 31. Jan Malič, 35. Jan Malič, 38. Matěj Pěnička, 39. Matouš Nadrchal, 39. Matěj Vosátka, 43. Jan Malič, 45. Vít Járka - 17. Ondřej Auermüller, 24. Marek Čejka, 28. Tomáš Klouda, 30. Tomáš Klouda, 34. Marek Čejka, 42. Marek Čejka; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 16 - Jakub Šteffel 23; po třetinách: 5:0, 8:4, 7:2;
45:00
44:59
Komentář trenéra Hostí Čejka Dominik: Hra se odehrávala v režii Bohemians. Děkujeme našemu golmanovi.
44:59
Komentář trenéra domácích Tomáše Folaufa: Po první třetině jsme měli problém udržet koncentraci na zápas, z toho pramenilo zbytečně moc obdržených gólů. V třetí jsme se trochu zlepšili. Hodně nastřelených tyček na obou stranách, gólmani si dobře postavili brány. Děkujeme soupeři za zápas, děkujeme divákům.
44:00
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vít Járka, asistoval Tomáš Otcovský (20:6).
42:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Matěj Pěnička (19:6).
41:00
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Čejka, asistoval Adam Kropík (18:6).
38:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Daniel Kolín (18:5).
38:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matouš Nadrchal, asistoval Tomáš Otcovský (17:5).
37:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (16:5).
34:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Michal Vojtíšek (15:5).
33:31
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Čejka, asistoval Vojtěch Karnet (14:5).
30:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Filip Forman (14:4).
30:00
30:00
29:50
29:47
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Marek Čejka (12:4).
27:51
25:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Prokop Godochkin, asistoval Jan Nachtmann (12:2).
25:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Filip Forman (11:2).
24:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Vojtěch Bílek (10:2).
23:54
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Čejka bez asistence (9:2).
22:17
21:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Daniel Kolín (8:1).
18:02
Vyloučen hráč Adam Matoušek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
18:02
Vyloučen hráč Jan Malič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
17:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek bez asistence (7:1).
17:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Kolín, asistoval Matěj Vosátka (6:1).
16:08
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Auermüller, asistoval Tomáš Klouda (5:1).
15:00
15:00
14:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jan Malič (5:0).
08:53
Vyloučen hráč Marek Janoušek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:02
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský, asistoval Prokop Godochkin (4:0).
06:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Martin Kadlec (3:0).
04:36
03:26
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy: brankář: Jakub Šteffel; hráči v poli: Alexander McIntosh, Tomáš Klouda, Marek Čejka, Adam Matoušek, Ondřej Auermüller
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Filip Forman, Jan Malič, Matěj Pěnička, Martin Kadlec