0:1
0:1
- : -

Sokol Pardubice - Spartak Pelhřimov 2:5
9. Petr Křinka, 12. Matyáš Sodomek - 6. Petr Zajíček, 9. Matěj Kutílek, 10. Maxmilián Škoda, 27. Petr Zajíček, 43. Michal Šulc; rozhodčí: Karel Zachariáš - Daniel Suchý; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Jan Matějka 16 - Libor Domkař 19; po třetinách: 2:3, 0:1, 0:1;
45:00
Komentář Spartak Pelhřimov: Knězů Jan: Napjatý zápas, který rozhodla druhá třetina, kdy nás golman podržel a nedovolil srovnání náskoku, který jsme si vystříleli v první třetině. Ve třetí třetině jsme uzamkli naší polovinu a nedovolili snížení. Děkuji hráčů za předvedený výkon. Děkuji také soupeři, rozhodčím a divákům.
45:00
Komentář Sokol Pardubice - Radek Formánek: Bídná koncovka a trystní návraty do obrany. Druhá polovina zápasu už byla jen o dobývání branky soupeře, které bylo neúspěšné. Gratuluji soupeři k povedenému výkonu.
45:00
42:38
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Michal Šulc, asistoval Libor Domkař (2:5).
42:15
Timeout Sokol Pardubice
38:08
Pelhřimovský brankář je dnes zřejmě ve své formě
35:13
Tento zápas je na obou stranách velice vyrovnaný.
30:00
30:00
28:05
Vyloučen hráč Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra na zemi.
26:45
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Zajíček, asistoval Martin Sviták (2:4).
15:00
15:00
14:59
střely domácí:7 hosté:6
11:06
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matyáš Sodomek, asistoval Martin Glück (2:3).
09:31
Pelhřimov tlačí na pilu a Pardubice nestačí.
09:07
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Maxmilián Škoda, asistoval Matěj Kutílek (1:3).
08:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Křinka bez asistence (1:2).
08:14
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Matěj Kutílek, asistoval Maxmilián Škoda (0:2).
05:49
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Zajíček, asistoval Michal Šulc (0:1).
05:07
Vyloučen hráč Martin Matiáš družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Zachariáš a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov:
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jan Matějka; hráči v poli: Jan Stuchlík, Richard Rak, Matyáš Mík, Ondřej Ryšavý, Stefano Petric