2:6
0:5
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Technology Florbal MB Black 5:13
2. Daniel Senko, 10. Michael Beňačka, 10. Šimon Denkstein, 30. David Vít, 30. Adam Kopal - 3. Štepán Švejda, 12. Štepán Švejda, 19. Štepán Švejda, 21. Štepán Švejda, 21. Štepán Švejda, 22. Štepán Švejda, 25. Ondřej Pužman, 29. Štepán Švejda, 32. Marek Korych, 34. Jakub Vajsejtl, 34. Štepán Švejda, 44. Štepán Švejda, 45. Štepán Švejda; rozhodčí: Šimon Kořínek - Vojtěch Volprecht; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 8 - Vojtěch Dufek 31; po třetinách: 3:2, 2:6, 0:5;
45:00
44:59
Komentář trenéra hostí Jakub Gruber: Po mizerné první třetině, kdy hře chybělo úplně všechno jsme se probrali a zahráli nejlepší dvě třetiny letošního roku. Gratuluji Štěpánovi k deseti brankám.
44:59
Komentář trenéra domácích Ondřeje Neumana: "Pro nás hrozně přínosný zápas. Těžko to komentovat lidem zvenčí, ale my jsme dnes pracovali na věcech, které potřebujeme sami pro sebe a s tím jsme spokojeni. Soupeř nám pomohl ke zlepšení v mnoha směrech."
44:52
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Štepán Švejda, asistoval Zdeněk Vyhnánek (5:13).
44:47
Vyloučen hráč Jakub Flek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
43:02
33:48
33:37
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Vajsejtl, asistoval Marek Korych (5:10).
31:03
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Marek Korych, asistoval Ondřej Pužman (5:9).
30:00
30:00
29:48
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kopal bez asistence (5:8).
29:28
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vít, asistoval Šimon Denkstein (4:8).
28:25
24:06
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Michal Fišera (3:7).
21:19
20:54
20:03
18:48
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Štepán Švejda, asistoval Radovan Kohút (3:3).
15:00
15:00
11:29
09:42
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Šimon Denkstein bez asistence (3:1).
09:18
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michael Beňačka, asistoval Daniel Senko (2:1).
02:03
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Štepán Švejda, asistoval Jiří Zmatlík (1:1).
01:31
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Daniel Senko bez asistence (1:0).