3:1
3:0
- : -

FbC Hradec Králové A - FBC Došwich Milevsko 9:2
1. Mikuláš Ryba, 14. Michal Kunart, 14. Tomáš Chytrý, 23. Radek Zezulka, 26. David Krása, 27. Dominik Jarka, 31. Radek Zezulka, 32. Filip Čáp, 39. Radek Zezulka - 9. Lukáš Trojáček, 29. Martin Dolejš; rozhodčí: Martin Volf - Gabriela Žáčková; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Jiří Malý 17 - Karel Tvrdík 20; po třetinách: 3:1, 3:1, 3:0;
45:00
44:59
Komentář trenéra fbC Hradec Králové A - Tomáš Pokorný: Kvalitním koncetrovaným výkonem jsme si došli pro zasloužené vítězství. Jsem rád, že se střelecky prosadila i třetí lajna. Děkuji soupeři za utkání.
44:59
Komentář trenéra Došwich Milevsko - Lukáš Dolejš:Z naší strany velmi nepovedený zápas. Blahopřeji soupeři k zaslouženému vítězství.
43:46
Vyloučen hráč Adam Fridrich družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za blokování hokejky.
42:34
Jirka Malý maže na střídačku a bude se vylučovat.
39:45
Jirka Malý si připisuje nádherný zákrok. MONSTER SAVE!!!!
38:50
Hráč Hradce Krejčí bez flórbalky, tyčka zvoní.....
38:22
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radek Zezulka, asistoval Filip Čáp (9:2).
34:40
Tvrdík pokryl tvrdou střelu Hradeckého snipera.
31:19
Gratulujeme k 1. gólu Filipu Čápovi v dresu FbC Hradec Králové A.
31:18
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Filip Čáp, asistoval Radek Zezulka (8:2).
30:47
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radek Zezulka bez asistence (7:2).
30:00
30:00
29:59
střely domácí:9 hosté:5
28:07
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Petr Dolejš (6:2).
26:28
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Dominik Jarka, asistoval Michal Rolín (6:1).
25:11
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil David Krása, asistoval Tomáš Chytrý (5:1).
24:19
Vyloučen hráč Martin Dolejš družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
24:08
Vyloučen hráč Ondřej Koleník družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za sekání.
22:06
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radek Zezulka, asistoval Michal Martinek (4:1).
20:52
Vyloučen hráč Jan Keyzlar družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
18:00
Trestné střílení družstva FBC Došwich Milevsko neproměnil Lukáš Trojáček.
15:00
15:00
14:59
střely domácí: 10 hosté: 9
13:58
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Tomáš Chytrý, asistoval Lukáš Ranný (3:1).
13:31
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Michal Kunart, asistoval Michal Rolín (2:1).
08:53
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Jan Keyzlar (1:1).
00:54
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval Martin Krejčí (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Volf a Gabriela Žáčková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Marek Čáp, Jan Keyzlar, Lukáš Trojáček, Petr Dolejš, Martin Dolejš
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové A: brankář: Jiří Malý; hráči v poli: Max Kuštan, David Krása, Mikuláš Ryba, Tomáš Chytrý, Ondřej Koleník