4:1
3:0
- : -

Spartak Pelhřimov - FBK Kobra Tatran Hostinné 8:1
14. Petr Zajíček, 20. Dan Kalina, 26. Patrik Mynařík, 27. Petr Zajíček, 30. Martin Sviták, 37. Marek Ješátko, 40. Martin Sviták, 45. Matěj Jirků - 26. David Weishaupt; rozhodčí: Martin Volf - Gabriela Žáčková; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Libor Domkař 23 - Petr Dorotík 23; po třetinách: 1:0, 4:1, 3:0;
45:00
Komentář trenéra FBK Kobra Tatran Hostinné - Filcsák Marek: Zasloužené vítězství soupeře, který nenechal utkání ve druhé třetině zdramatizovat a rozhodl o svém vítězství.
45:00
Komentář trenér Spartak Pelhřimov - Knězů Jan: Chvilkama zbytečně vyhrocený zápas rozhodla naše síla na balonku a kombinační hra potvrzená skvěle chytajícím golmanem. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
45:00
44:06
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Matěj Jirků, asistoval Petr Zajíček (8:1).
39:51
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Sviták, asistoval Matěj Kutílek (7:1).
36:36
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Marek Ješátko, asistoval Michal Šulc (6:1).
34:44
Vyloučen hráč Michal Novák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:01
střely ve druhé třetině domácí: 9 hosté:10
30:00
30:00
29:40
26:53
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Zajíček, asistoval Patrik Mynařík (4:1).
25:49
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Petr Zajíček (3:1).
25:37
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil David Weishaupt, asistoval Zbyněk Rek (2:1).
24:47
Vyloučen hráč Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
19:51
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Dan Kalina, asistoval Petr Zajíček (2:0).
15:01
střely po první třetině domací:11 hosté:8
15:00
15:00
13:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Zajíček bez asistence (1:0).
12:28
Vyloučen hráč Matěj Kutílek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
05:07
hostující kobra začíná vystrkovat jazýček
02:20
začátek zápasu je velmi rychlý, míček pod kontrolou pelhřimovských svěřenců
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Volf a Gabriela Žáčková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: Zbyněk Rek, David Weishaupt, Lukáš Turek, Matěj Hnízdil, Marek Filcsák