1:3
0:2
- : -

Viking TJ Kobylisy - Kanonýři Kladno 3:7
9. Lukáš Procházka, 12. Pavel Procházka, 27. Marek Janoušek - 2. Matěj Čika, 9. Daniel Šebela, 17. Daniel Šebela, 24. Dominik Prudil, 30. Jakub Bohuslávek, 36. Hugo Hübner, 41. Hugo Hübner; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1 + Alexander McIntosh 5:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Šteffel 20 - Aleš Rudovský 13; po třetinách: 2:2, 1:3, 0:2;
45:00
44:59
Komentář hostujícího trenéra Čejka Dominika: Z naší strany odmakaný zápas plný šancí, ale bohužel i vyloučení a zbytečných gólů ze standartek. Gratulujeme soupeři k výhře.
44:59
Komentář domácího trenéra: Tomáše Ruprich: Začátek utkání byl vyrovnaný. V druhé třetině jsme získali náskok a zbytek utkání už jsme kontrolovali. Děkujeme soupeři !
40:31
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Hugo Hübner, asistoval Jakub Bohuslávek (3:7).
37:40
Vyloučen hráč Alexander McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 5 minut za hrubost.
35:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Hugo Hübner, asistoval Dominik Prudil (3:6).
30:00
30:00
29:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Jakub Svoboda (3:5).
26:33
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Janoušek, asistoval Ondřej Auermüller (3:4).
23:07
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Prudil, asistoval Matěj Čika (2:4).
16:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Daniel Šebela, asistoval Jakub Bohuslávek (2:3).
15:00
15:00
11:00
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Pavel Procházka bez asistence (2:2).
08:13
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Tomáš Klouda (1:2).
08:03
06:04
Vyloučen hráč Matěj Zíka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
04:29
Vyloučen hráč Vojtěch Karnet družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.