4:0
7:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Florbal Exelsior Havířov 14:0
4. Adam Zubek, 8. Adam Zubek, 12. Adam Zubek, 17. Jakub Češek, 18. Alexandr Blokeš, 19. Adam Palčinský, 27. Jan Toman, 39. Jakub Češek, 40. Alexandr Blokeš, 41. Adam Palčinský, 42. Vojtěch Šimík, 42. Jan Toman, 44. Jáchym Kuběna, 45. Matyáš Skupien; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:3; využití: 3:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala ? - Jan Pěgřimek ?; po třetinách: 3:0, 4:0, 7:0;
45:00
Komentář trenéra hostů, pana Tomáše Kozlíka: Ospalý, nekreativní a místy až trapný výkon. Děkujeme soupeři za názornou ukázku toho, jak se hraje florbal.
45:00
Komentář trenéra domácích, pana Václava Komačky:Oproti prvému zápasu sme hrali s chutou a tlakom do brány. Chlapci predviedli pekne akcie za co dostali opravnený potlesk od divákov.
45:00
44:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matyáš Skupien, asistoval Vojtěch Adamek (14:0).
43:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jáchym Kuběna, asistoval Jakub Češek (13:0).
41:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Toman, asistoval Alexandr Blokeš (12:0).
41:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Martin Gattnar (11:0).
40:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Jakub Seibert (10:0).
39:31
Vyloučen hráč Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:31
Vyloučen hráč Jan Brija družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
39:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alexandr Blokeš, asistoval Jan Toman (9:0).
38:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Vojtěch Šimík (8:0).
30:00
30:00
26:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Toman, asistoval Vojtěch Adamek (7:0).
22:31
Vyloučen hráč Jiří Toman družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Adam Zubek (6:0).
17:28
16:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Martin Gattnar (4:0).
15:00
15:00
14:46
Vyloučen hráč Martin Kutáček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
11:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Adam Palčinský (3:0).
07:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Vojtěch Adamek (2:0).
03:52
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov:
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Matyáš Dušan Bazala; hráči v poli: Matyáš Gryz, Adam Zubek, Adam Palčinský, Martin Gattnar, Martin Buganský