3:1
2:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc A 8:2
1. Adam Zubek, 5. Jakub Češek, 12. Adam Zubek, 16. Martin Gattnar, 27. Vojtěch Šimík, 29. Adam Zubek, 36. Jáchym Kuběna, 45. Martin Gattnar - 18. Jakub Mynář, 43. David Kotek; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Michael Chalupecký ? - Martin Navrátil ?, Michael Hruška ?; po třetinách: 3:0, 3:1, 2:1;
45:00
Komentář trenéra domácích, pana Václava Komačky: S přehledem odehrané utkání, ve kterém jsme předvedli slušnou produktivitu a solidní organizovanou hru. Děkujeme za zápas.
45:00
Komentář trenéra hostů, pana Daniela Svěcha: Jsem rád, že jsme zvládli přežít zápas v deseti lidech. Děkuji soupeři a rozhodčím za zápas.
45:00
44:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Matyáš Gryz (8:2).
42:52
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil David Kotek, asistoval Jindřich Bernard (7:2).
42:49
Vyloučen hráč Martin Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
35:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jáchym Kuběna, asistoval Jakub Galia (7:1).
30:00
30:00
28:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Matyáš Gryz (6:1).
26:40
Vyloučen hráč David Kotek družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za sekání.
26:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Jáchym Kuběna (5:1).
19:21
Vyloučen hráč Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:47
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jakub Mynář bez asistence (4:1).
17:47
Střídání brankáře. Nový brankář Michael Hruška družstva FBS Olomouc A
15:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Zubek (4:0).
15:00
15:00
11:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek bez asistence (3:0).
08:37
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za bránění ve hře.
04:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Vojtěch Šimík (2:0).
00:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Adam Palčinský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc A:
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Michael Chalupecký; hráči v poli: Matyáš Gryz, Martin Gattnar, Martin Buganský, Adam Zubek, Adam Palčinský