1:2
6:2
- : -

Florbal Exelsior Havířov - Bulldogs Brno 7:4
17. Václav Baláž, 31. Tomáš Prus, 35. Tomáš Prus, 39. Tomáš Prus, 41. Tomáš Prus, 45. Štěpán Graf, 45. Tomáš Prus - 25. Matěj Valášek, 26. Michal Rada, 33. Jan Skalník, 35. Matěj Valášek; rozhodčí: Lukáš Vaněk - David Zotyka; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Jan Pěgřimek ? - Matěj Faltus ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 6:2;
45:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Kozlíka: Důležité a cenné 3 body, kterých si velmi vážíme. Nejvíc mě mrzí způsob, jakým se opakovaně prezentujeme. Děkujeme soupeři za férové utkání.
45:00
Komentář trenéra hostů, pana Radima Komínka: Na hráčích byla znát prázdninová pauza. Neproměňování šancí a malý důraz nás stál body. Děkuji soupeři za zápas.
45:00
44:46
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Tomáš Bečka (7:4).
44:28
Vyloučen hráč Petr Martynek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
44:11
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf, asistoval Tomáš Prus (6:4).
43:52
Timeout Florbal Exelsior Havířov
40:44
Timeout Bulldogs Brno
40:44
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Martin Juščík (5:4).
38:04
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Štěpán Graf (4:4).
36:59
Vyloučen hráč Radek Novotný družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
35:27
Vyloučen hráč Lukáš Punčochář družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
34:30
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Matěj Valášek, asistoval Michal Rada (3:4).
34:20
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus bez asistence (3:3).
32:52
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Skalník, asistoval Lukáš Punčochář (2:3).
30:37
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Václav Baláž (2:2).
30:00
30:00
25:54
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Rada, asistoval Matěj Valášek (1:2).
25:54
Tak teď už to Radovi vyšlo.
24:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Matěj Valášek, asistoval Ondřej Beránek (1:1).
21:46
Vyloučen hráč Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hra rukou.
21:40
Nebezpečnou střelu, kterou vyslal Štěpán Graf na branku soupeře zneškodnil brněnský gólman.
19:40
Rada nedokázal zakončit do odkryté havířovské brány.
18:31
Hráči obou celků v tomhle zápase zničili už čtvrtý balónek. Nejsem si jistý, jestli pořádající družstvo tohle množství tímhle tempem zvládne...
16:50
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Václav Baláž, asistoval Jan Brija (1:0).
16:50
Jan Brija svou precizní nahrávkou našel zcela osamoceného Vencu Baláže a ten nekompromisně zavěsil.
15:00
15:00
14:22
Brněnský Novotný zastavil nebezpečně blížící se havířovský útok.
13:55
Jan Pěgřimek vyrazil nebezpečnou střelu dotírající víko své brány.
12:35
Tomáš Prus vyslal nebezpečnou střelu, kterou brankář zvládl vytěsnit mimo branku.
12:02
Štěpán Graf rozjel rychlou akci od své vlastní brány, jenže jeho spoluhráč Tomáš Prus nedokázal tuhle situaci využít.
10:52
Havířov začíná také tlačit a hra se nám otáčí ze strany na stranu.
09:13
Havířov přesilovku přečkal bez problémů.
07:34
Vyloučen hráč Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
07:34
Štěpán Graf nestíhal a vypomohl si svým zákeřným zákrokem.
07:13
Havířovská obranná dvojice odevzdává balónek.
06:27
Brno se snaží dobývat havířovskou bránu.
05:56
Na hřišti se zatím nic zajímavého neděje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Vaněk a David Zotyka.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Michal Rada, Marek Šauer, Jiří Černohous, Jakub Jurkulák, Lukáš Macháček