2:0
7:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha UNYP 11:7
7. Matěj Duda, 12. Petr Majer, 17. Matěj Kolář, 21. Matěj Duda, 33. Matěj Duda, 35. Lukáš Kafka, 38. David Horký, 38. Petr Majer, 41. Petr Majer, 43. Jakub Dufek, 45. Petr Majer - 3. Jan Josef Brychta, 6. Adam Kocián, 11. Michael Řehák, 15. David Kozelka, 34. Jan Josef Brychta, 38. Martin Zeman, 39. Tomáš Dibelka; rozhodčí: Mariia Zimina - Jakub Tázler; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Karel Pergler 27 - Roman Nový 24; po třetinách: 2:4, 2:0, 7:3;
45:00
střely ve 3. tř. 12:12, celkem 34:34
45:00
Komentář trenéra hostí - Petr Bína: "Škoda, že v takovém tempu, zaujetí a s takovou chutí nedokážeme odehrát celou sezónu. Odmakané utkání, ve kterém jsme si určitě zasloužili bodovat. Bohužel jsme neproměnili spoustu situací 2-1 a v obranné fázi jsme si nedokázali poradit v soubojích 1-1 s klíčovými hráči soupeře. Děkuji soupeřům za super zápas."
45:00
Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman: "Zápas měl 2 roviny. V té florbalové jsme byli lepší, když nám fungovala ta druhá. A tou je naše vlastní mentální nastavení a přístup, s nímž chodíme na hřiště. Soupeř nepřekvapil - hrál brejky a tuhou obranu. My jsme mu darovali dobrý vývoj, který ho držel v zápase. O výsledku rozhodlo kvalitnější zakončení a lepší brankář....jó a zase jsme nebyli v plné sestavě, ale co už..."
45:00
44:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Aleš Weigner (11:7).
44:15
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
42:20
Kafkič výborně narušil kombinaci rudých a předložil Dufkovi
42:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Lukáš Kafka (10:7).
41:15
Vyloučen hráč Matěj Duda družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Matěj Duda (9:7).
39:29
s góly se nyní nešetří, mám tu trochu fofr...na obou střídačkách je trochu nervózno
38:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Tomáš Dibelka, asistoval David Kozelka (8:7).
37:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Albert Kulík (8:6).
37:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Zeman bez asistence (7:6).
37:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Horký, asistoval Albert Kulík (7:5).
34:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Matěj Kolář (6:5).
33:07
poté co Chodov potrestal nedisciplonovanost Sparty, neohlídali si rozehrávku
33:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Jan Kos (5:5).
32:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval Aleš Weigner (5:4).
31:51
Vyloučen hráč Samuel Vobořil družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání.
27:35
Vyloučen hráč Adam Šimek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
26:58
Kolář s Perglerem nyní eliminovali 3 protihráče
23:07
hra je nyní opatrnější, čeká se na chybu
20:09
přesilovková kombinace byla poněkud pomalejší, ale k výsledku vedla a začínáme znovu
20:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval Petr Majer (4:4).
18:42
Vyloučen hráč Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
16:35
útočníkům to nejde, tak to Kolář všechno propálil téměř od půlky
16:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Kolář, asistoval Lukáš Kafka (3:4).
15:00
15:00
střely v 1. tř. 13:11
15:00
14:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil David Kozelka, asistoval Jan Josef Brychta (2:4).
12:00
Majer si s chladnou hlavou počkal a máme zase sníženo
11:59
10:36
pomalejší návrat do obrany Sparta nemilosrdně trestá
10:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Adam Kuchynka (1:3).