0:1
1:2
- : -

FBS Olomouc A - FBC Vikings Kopřivnice 3:4
3. Jakub Mynář, 11. Jindřich Bernard, 43. Tomáš Jelínek - 10. Tomáš Janek, 23. Ondřej Holaň, 41. Robert Socha, 42. Tomáš Janek; rozhodčí: Lukáš Vaněk - David Zotyka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Michael Hruška ? - Filip Grill ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:2;
45:00
Komentář trenéra hostů, pana Tomáše Kulatého: Děkujeme soupeř za zápas.
45:00
Komentář trenéra domácích, pana Daniela Svěcha: Vyrovnané utkání, rozhodla naše střelecká impotence.
45:00
Nejlepší hráč domácích s číslem 99 Michael Hruška. Nejlepší hráč hostů s číslem 7 Tomáš Janek.
45:00
44:26
Timeout FBS Olomouc A
42:46
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Jakub Mynář (3:4).
41:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Robert Socha (2:4).
40:38
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha, asistoval Tomáš Janek (2:3).
30:00
30:00
22:52
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Holaň, asistoval Robert Socha (2:2).
18:40
Vyloučen hráč Rostislav Pavlíček družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
11:28
Vyloučen hráč Adam Burýšek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
10:28
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jindřich Bernard, asistoval Jan Mádr (2:1).
09:13
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Vít Buzek (1:1).
02:09
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jakub Mynář, asistoval Tomáš Jelínek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Vaněk a David Zotyka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Filip Grill; hráči v poli: Robert Socha, Ondřej Holaň, Václav Štefánek, Tomáš Janek, Vít Buzek