1:2
5:0
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Snipers Třebíč 8:2
1. Šimon Kaluža, 8. Vojtěch Paul, 30. Jiří Dědič, 37. Jakub Beneš, 42. Karel Uhlíř, 44. Matyáš Sirotek, 45. Matyáš Sirotek, 45. Lukáš Tinavský - 24. Rudolf Horák, 25. Mojmír Mopils; rozhodčí: David Štos - Jiří Vrána; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Kryštof Ernst 24 - Roman Kedroň 30; po třetinách: 2:0, 1:2, 5:0;
45:00
44:59
Střely ve třetí části: Štíři 17, Snipers 10
44:59
Vyjádření trenéra domácích Jakuba Junga: Velmi špatné individuální výkony, velmi špatný týmový výkon. Utrpěli jsme vítězství. Děkuji soupeři za zápas a klukům za vynaložené úsilí.
44:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Jakub Beneš (8:2).
44:57
Budějovice ještě dvěma slepenými góly upravili konečné skóre na 8:2.
44:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek bez asistence (7:2).
43:15
Tak to vypadá, že je o osudu utkání rozhodnuto.
43:09
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval David Camrda (6:2).
41:27
Timeout Snipers Třebíč
41:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Karel Uhlíř bez asistence (5:2).
41:27
Vyloučen hráč Jan Pacal družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování.
38:19
Balonek mají pod kontrolou spíše České Budějovice. Třebíči se nedaří usadit v útočném pásmu.
37:37
Vyloučen hráč Adam Severin družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
37:00
Dědič teď ve velké příležitosti minul odkrytou bránu.
36:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jakub Beneš, asistoval David Camrda (4:2).
36:19
Camrda přihrál Benešovi a ten přesnou dalekonosnou ránou zvyšuje vedení Budějovických.
35:00
Hra má teď spád, hraje se nahoru dolů.
34:05
Nenápadná střela štírů od poloviny hřiště končí na tyči.
31:50
Třebíčský brankář si teď během chvíle připsal dva úspěšné zákroky.
30:42
Erns si teď pohrával s ohněm. Nakonec ale míček zkrotil a dlouhým výhozem oslovil spoluhráče, který v situaci sám na brankáře selhal.
30:00
30:00
29:59
Střely ve druhé části: Štíři 9, Snipers 7
29:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič, asistoval Vojtěch Míchal (3:2).
29:13
Dědič trefil přesně na zadní tyč a vrací Štírům vedení.
25:50
Štíři sportovně vracejí míček na hole Třebíčských.
24:35
Štířy měl time-out uklidnit, ale to se nestalo a za hry má stále víc Třebíč.
24:18
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
24:18
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Mojmír Mopils, asistoval Jiří Procházka (2:2).
24:18
Procházka šel sám na brankáře. Střelou mu pouze vyprášil betony, ale vyražený míček vrátil za Ernstova záda o horní tyč Mopils. Je srovnáno a to zcela zaslouženě.
23:12
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Rudolf Horák bez asistence (2:1).
23:12
A to se i daří. Míček se odrazil k Horákovi, který dlouho neváhal, vyslal ho směrem brána a Ernst byl krátký. Je vidět, že střela ani nemusí být extra přesná, stačí když jde na bránu.
22:41
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
22:41
A máme to první vyloučení. Zákrok na hraně a Třebíč má šanci snížit.
19:40
Štíři se ocitli v další šanci. Nejprve zasáhl brankář a druhý pokus skončil na jednom z blokujících obránců.
19:14
Teď se Drobiš pěkně uvolnil, ale Kedroň pozorný.
18:00
Úvod druhé části v režii Snipers, střely ale postrádají přesnost.
15:00
15:00
14:59
Střely v první třetině: Štíři 12, Snipers 9
14:55
Teď i Třebíč ve třech dobrých šancích, bohužel bez kýženého efektu v podobě branky,
13:30
Zatím moc pohledných akcí k vidění není. Oba týmy se řídí heslem: Když máš míč, tak vystřel.
11:00
Budějovice zatím střílí ze všeho a brankář Sniperů se tak určitě nenudí.
07:50
Hned v dalším střídání se Kedroň zapotil při dvou pokusech Štírů.
07:10
Vlastní branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Paul (2:0).
07:10
Smolný moment pro Paula. Ten si srazil brankářem vyražený míček do vlastní brány.
05:00
Zatím se hraje živelný florbal, kdy se hra přelévá ze strany na stranu. A střela střídá střelu.
00:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Šimon Kaluža, asistoval Lukáš Tinavský (1:0).
00:39
Budějovice do zápasu vlítly jak uragán a hned třetí střela končí v síti.Tinavského střelu dorazil Kaluža pod brankářem.