4:1
7:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS 13:4
4. Lukáš Kafka, 7. Jakub Dufek, 23. Petr Majer, 25. Jakub Loskot, 30. Michael Svatoš, 30. Petr Majer, 31. Petr Majer, 32. Matěj Duda, 36. Ondřej Valenta, 38. Ondřej Valenta, 39. Matěj Duda, 43. Albert Kulík, 44. Matěj Duda - 27. Štěpán Kostrhún, 38. Tobiáš Hejda, 39. Michal Derevlanyj, 41. Michal Derevlanyj; rozhodčí: Mariia Zimina - Jakub Tázler; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Karel Hodík 13 - Tomáš Ernée 40; po třetinách: 2:0, 4:1, 7:3;
45:00
střely ve 3. tř. 21:10, celkem 53:17
45:00
Komentář trenéra hostí :Dnes jsme přijeli odehrát vyrovnané utkání, což se nám dařilo pouze v první třetině. Od druhé jsme dostali lekci v rychlosti i důrazu.
45:00
Komentář trenéra domácích: První třetina z naší strany byla vlažná, nicméně další dvě třetiny jsme konečně předvedli výkon, který snese přísné měřítko. Kluci plnili taktické pokyny, výkon podpořili aktivní hrou v útočnéím pásmu. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
43:54
i Dudys má hattrick a je tu výrazně veselo...
43:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval Petr Majer (13:4).
42:47
po dvou krásných střelách Koláře dává přesilovkový gól vzápětí Kulík
42:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Albert Kulík, asistoval Petr Majer (12:4).
41:31
Vyloučen hráč Tobiáš Hejda družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:32
nepokrytá standartka BA končí za Hodílem
40:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Michal Derevlanyj, asistoval Jan Muller (11:4).
38:42
s brankami nyní hráči nešetří, máme u stolku trochu napilno
38:41
38:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Michal Derevlanyj, asistoval Tobiáš Hejda (10:3).
37:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tobiáš Hejda, asistoval Karel Urban (10:2).
37:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Valenta z trestného střílení (10:1).
37:03
desátý pečící přidává z nájezdu Ondra Valenta
35:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Valenta, asistoval Petr Majer (9:1).
31:17
nejdříve Maják dovršuje hattrick a vzápětí Dudys dává gól z baletní otočky - nejen maminka je estét :)
31:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval David Horký (8:1).
30:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Matěj Duda (7:1).
29:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Lukáš Kafka (6:1).
29:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michael Svatoš, asistoval Jakub Loskot (5:1).
26:31
pro samé útočení se nesmí zapomínat na obranu - Kostrhún toho využívá a ruší Hodíkovi nulu
26:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Kostrhún bez asistence (4:1).
24:47
Kuba Loskot napřáhl od mantinelu a vyhnal Ernýmu všechy zbylé pavoučky z branky
24:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Loskot bez asistence (4:0).
22:09
souhra Maják-Moudrý-Maják končí třetím gólem v Ernéeho svatyni
22:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval David Moudrý (3:0).
19:20
dělníci nám tu nad hlavami rozebírají televizní rampy z včerejšího utkání mužů a na hřišti se hra přelévá ze strany na stranu - převaha stále na holích domácích
15:44
opět další faul na Majera, sám faulovaný ale na Ernéeho nevyzrál
15:43
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Petr Majer.
11:00
hra se nám nyní zklidnila a osmělují se i hosté, obrana domácích se musí také zapojit
06:39
gól Dufka byl ukázkou níže řečeného
06:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek bez asistence (2:0).
06:34
všechnyt tři chodovské pětice se snaží o vysoký pressink a nepouští Blacky za polovinu
03:53
vyústěním chodovského tlaku je dalekonosná střela Kafky, která končí za Ernéem
03:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka bez asistence (1:0).