2:1
3:1
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:3
10. Tomáš Otcovský, 13. Matěj Pěnička, 18. Štěpán Straka, 29. Filip Forman, 42. Tomáš Otcovský, 45. Štěpán Straka, 45. Filip Folauf - 10. Matěj Jambor, 16. Matěj Jambor, 38. Petr Majer; rozhodčí: Milan Baloun - Jakub Kubašovský; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jakub Zavřel ? - Karel Hodík ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:1;
45:00
44:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Tomáš Otcovský (7:3).
44:00
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
44:00
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Štěpán Straka, asistoval Matěj Pěnička (6:3).
41:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský, asistoval Filip Folauf (5:3).
37:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Albert Kulík (4:3).
32:19
Vyloučen hráč Jan Nachtmann družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání.
31:25
Vyloučen hráč Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:05
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Jan Malič (4:2).
27:28
Vyloučen hráč Matěj Jambor družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:52
Vyloučen hráč Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
17:57
15:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Jambor bez asistence (2:2).
15:00
15:00
12:52
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (2:1).
09:46
09:28
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský bez asistence (1:0).
08:46
Vyloučen hráč Lukáš Kafka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Jakub Kubašovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Filip Forman, Jan Malič, Matěj Pěnička, Martin Kadlec