1:2
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - SPORT CLUB Klatovy 3:6
6. Jaroslav Konopík, 9. Václav Hajšman, 36. Vít Pešek - 9. Jaroslav Jiřík, 11. Patrik Hrubý, 13. Pavel Vítovec, 16. Jakub Holý, 36. Pavel Vítovec, 43. Pavel Vítovec; rozhodčí: Nikola Staňková - Václav Patera; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Jindřich Bejm 11 - Michal Schödlbauer 16; po třetinách: 2:3, 0:1, 1:2;
45:00
Komentář trenéra hostí 2. část:Soupeři děkuji za zápas, který byl hodně o běhání, soupeřovi protiútoky nás občas hodně trápili a potlesk první lajně soupeře za pěkný výkon. Nás čeká ted poslední krok k senzaci! :) Máme dále co zlepšovat v kombinaci a hře bez balonku, na druhou stranu šest bodů paráda!Děkujeme taktéž divákům zde i u onlajnu,rozhodčím za pískání a Slavii za pořádání.
45:00
NEjelpší hráči utkání: FBC Plzeň - Václav Hajšman - SC Klatovy - Pavel Vítovec
45:00
Komentář trenéra domácích (Matěj Šebek): Po dvoubrankovém vedení jsme se zbytečně přizpůsobili hře soupeře. Ve třetí třetině už jsme soupeře přehrávali, ale na otočení utkání to nestačilo. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra hostí (Jan Hořký) 1. část: Začátek utkání jsme bohužel navázali na zápas s Lípou a hráli hrozně ospale a bez potřebného nasazení. Naštěstí přišel budíček za stavu 2:0 na morál a kvalitu otočené utkání na 2:3. Ve druhé části převzali iniciativu, odskočili a ve třetí třetině už si zápas pohlídali.
45:00
44:36
Vyloučen hráč Jakub Turek družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:06
Klatovy předvádí další brejk. Střela míjí branku tak o 4 metry.
42:34
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Pavel Vítovec, asistoval Jaroslav Jiřík (3:6).
42:06
Vyloučen hráč Tomáš Páník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
42:06
Jiřík krásně motal plzeňské obránce. Jeho představení ukončil Páník, který ho posílá k zemi.
38:30
Klatovy se radovaly z dalšího gólu. Jejich oslavy ale překazil sudí Patera. Míček nepřejel přes brankovou čáru.
38:25
Jiřík se snažil obhodit brankáře. Brankářova ruka této šanci zabránila.
37:23
Další brejk Klatov. Nahrávka však příjemce nenašla.
35:35
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Pešek, asistoval Václav Hajšman (3:5).
35:35
Plzeň rychle odpovídá. Pešek vyslal raketu do levého horního růžku.
35:10
35:10
Krásný brejk Klatov . Jiřík poslal krásnou nahrávku na volného Vítovce, ten zakončuje do prázdné brány.
33:40
Jan Holý se teď pokusil napodobit slavného hokejistu Tomáše Hertla. Jeho pokus byl však marný.
32:14
Klatovy aktivně napadají soupeře, jejich snažení bohužel gól nepřináší.
30:00
30:00
Střely na branku v 1. třetině: FBC Plzeň 6 - Klatovy 6
30:00
Na časomíře je aktuálně nejlepší pořadatel Ondřej Ježek.
30:00
29:53
Plzeň nedokázala využít přesilovku.
29:01
Plzeň zkouší střílet ze středu, ale všechny pokusy jsou zblokovány.
27:53
Vyloučen hráč Matyáš Hájek družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
27:07
Jiřík předvedl krásný bekhend k tyči, ale jeho pokus zastavil brankář.
23:45
Klatovy se pomalu posouvají na soupeřovu půlku pomocí faulů ze strany Plzně
23:01
Klatovy předvedly krásný brejk, který bohužel nekončí gólem.
21:06
Plzeň se dokázala udržet celé 2 minuty na soupeřově polovině.
19:25
Ehm ve vlastním oslabení přebíhá celé hřiště, zakončit se mu ale nedaří.
19:19
Vyloučen hráč Josef Váchal družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:14
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jakub Holý, asistoval Petr Fekiač (2:4).
15:00
15:00
Střely na branku v 1. třetině: FBC Plzeň 5 - Klatovy 4
15:00
12:47
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Pavel Vítovec, asistoval Adam Krs (2:3).
12:47
Krs vyslal krásný cross na Vítovce. Ten zakončuje do prázdné brány.
10:44
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý z trestného střílení (2:2).
08:37
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jaroslav Jiřík, asistoval Matyáš Hájek (2:1).
08:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Hajšman bez asistence (2:0).
05:56
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaroslav Konopík, asistoval Václav Jankovec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů SPORT CLUB Klatovy:
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Jindřich Bejm; hráči v poli: Vojtěch Řeřicha, Tomáš Páník, Vít Pešek, Václav Hajšman, Matyáš Ehm