1:1
2:2
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Viking TJ Kobylisy 3:9
30. Adam Kopal, 40. Marek Šmíd, 45. Šimon Denkstein - 6. Adam Kropík, 6. Marek Čejka, 7. Adam Kropík, 8. Tomáš Klouda, 9. Tomáš Klouda, 10. Lukáš Procházka, 20. Marek Čejka, 40. Marek Čejka, 43. Tomáš Klouda; rozhodčí: Milan Baloun - Jakub Kubašovský; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Buzík ?, Ondřej Hnátek ? - Vojtěch Černý ?; po třetinách: 0:6, 1:1, 2:2;
45:00
komentář trenéra domácích p. Ondřeje Schullera:2. třetiny utkání výkon bez nasazení, sebevědomí a hladu po gólech, až v závěru zápasu se tyto faktory začaly zlepšovat, ale to už bylo moc pozdě. Děkujeme za zápas a přejeme hlavně brzké uzdravení hráči Kobylis.
45:00
komentář trenéra hostů p. Pavla Vovsa: V první třetině nám tam spadlo skoro všechno, v závěru zápasu jsme trochu polevili. Děkuji soupeři za zápas.
45:00
44:47
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Šimon Denkstein, asistoval Michal Gabriel (3:9).
42:40
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Marek Čejka (2:9).
39:39
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Marek Šmíd, asistoval Jakub Flek (2:8).
39:23
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Čejka z trestného střílení (1:8).
35:50
Vyloučen hráč Adam Matoušek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:33
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kopal, asistoval Marek Šmíd (1:7).
26:20
Vyloučen hráč Vít Komorný družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
19:04
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Čejka, asistoval Vít Komorný (0:7).
16:35
Vyloučen hráč Tomáš Kuzma družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:17
Vyloučen hráč Daniel Senko družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
09:32
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Marek Čejka (0:6).
09:32
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Hnátek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
08:55
07:24
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Lukáš Procházka (0:4).
06:12
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Adam Kropík bez asistence (0:3).
05:52
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Čejka bez asistence (0:2).
05:02
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Adam Kropík, asistoval Ondřej Krejčí (0:1).