3:1
0:1
- : -

FbC Hradec Králové A - Spartak Pelhřimov 4:3
15. Lukáš Ranný, 17. Filip Nerad, 22. Filip Čáp, 28. Filip Nerad - 3. Petr Zajíček, 27. Patrik Mynařík, 42. Patrik Mynařík; rozhodčí: Jan Koten - Ondřej Pech; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Bárta ? - Libor Domkař ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 0:1;
45:00
komentář Jana Knězů: Po dobré první třetině přišel nepochopitelný výpadek ve druhé. Ke konci zápasu jsme se sice zvedli, ale vyrovnání to nepřineslo. Gratuluji soupeři a děkuji svým hráčům za výkon. Děkuji soupeři rozhodčím a divákům.
45:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Pokorného: Hezké, florbalové utkání. Od minulého zápasu jsme se zlepšili v pohybu a v nastavení v hlavě. Ve hře to bylo znát a myslím si, že jsme zaslouženě ubojovali vítězství. Doufám, že se do závěru sezony od tohoto výkonu odpíchneme. Děkuji hráčům a zvláště starším žákům za výkony, které v tomto utkání ukázali. Soupeři též děkuji za fair play zápas.
45:00
43:09
Timeout FbC Hradec Králové A
41:57
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Maxmilián Škoda (4:3).
41:30
Vyloučen hráč Patrik Strejcius družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za hra rukou.
39:19
Timeout Spartak Pelhřimov
30:00
30:00
27:21
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Filip Nerad, asistoval Tomáš Chytrý (4:2).
26:04
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Petr Zajíček (3:2).
21:10
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Filip Čáp, asistoval Patrik Strejcius (3:1).
16:02
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Filip Nerad, asistoval Matyáš Makovský (2:1).
15:00
15:00
14:10
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Lukáš Ranný, asistoval Patrik Strejcius (1:1).
02:56
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Zajíček, asistoval Patrik Mynařík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a Ondřej Pech.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov:
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové A: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Michal Rolín, Filip Čáp, Tomáš Chytrý, Lukáš Ranný, Matyáš Makovský