2:2
3:2
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary 8:4
4. Adam Stejskal, 5. Jakub Mikolášek, 15. Ondřej Gutwirth, 20. Jakub Stolz, 21. Patrik Med, 35. Hynek Mošna, 36. Patrik Med, 45. Vojtěch Porazil - 16. Jan Mašát, 28. Matěj Korbel, 40. Jiří Šťovíček, 44. Adam Zahraj; rozhodčí: Nikola Staňková - Václav Patera; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Martin Štochl 14 - Martin Mičiak 17; po třetinách: 3:0, 2:2, 3:2;
45:00
Komentář trenéra hostů (Martin Kratochvíl): Hráli jsme na hranici svých možností. Kdybychom proměňovali šance, výsledek by byl ještě lepší. Paradoxně jsme odehráli dobrý turnaj, musíme makat dál, aby to na body příště stačilo.
45:00
Komentář trenéra domácích (Milan Bejček): Předvedená hra měla k ideálu dosti daleko, nicméně kýžené 3 body máme. Jsem rád, že jsem byl výjimečně u toho a věřím, že postoupíme na finálový turnaj!
45:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBŠ SLAVIA Plzeň 11 - FB Hurrican Karlovy Vary 6, celkem 25 - 18
45:00
44:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vojtěch Porazil, asistoval Jakub Potůček (8:4).
43:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Jan Mašát (7:4).
40:53
Vyloučen hráč Adam Zahraj družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
39:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Šťovíček, asistoval Matěj Korbel (7:3).
35:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med, asistoval Dominik Dolejš (7:2).
34:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Jakub Mikolášek (6:2).
32:23
Vyloučen hráč Tomáš Smolka družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
Střely na branku ve 2. třetině: 7 - 7
30:00
27:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel bez asistence (5:2).
21:40
Vyloučen hráč Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
20:16
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
20:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med bez asistence (5:1).
19:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Stolz, asistoval Jakub Potůček (4:1).
15:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát bez asistence (3:1).
15:00
15:00
Střely na branku v 1. třetině: SLAVIA 7 - Karlovy Vary 5
15:00
14:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ondřej Gutwirth, asistoval Adam Stejskal (3:0).
04:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Hynek Mošna (2:0).
03:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Patrik Med (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary:
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Matouš Bešta, Filip Blažek, Ondřej Ježek, Jakub Mikolášek, Hynek Mošna