0:2
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Florbal Chomutov 13:3
2. Jakub Mádlo, 3. Richard Komňacký, 10. Jonáš Volhejn, 10. Dominik Musil, 11. Jakub Mádlo, 13. Vojtěch Blažek, 14. Jakub Stejskal, 15. Richard Komňacký, 17. Jakub Mádlo, 18. Filip Smutný, 26. Jakub Mádlo, 27. Vojtěch Blažek, 29. Vojtěch Wiener - 28. Adriana Hýsková, 38. Matyáš Rauscher, 44. Matyáš Rauscher; rozhodčí: Jitka Píšová - Lukáš Čech; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Ondřej Volejník 9 - Petr Kala 22; po třetinách: 8:0, 5:1, 0:2;
45:00
Komentář trenéra hostů: Strašlivá první třetina, od druhé třetiny jsme hráli se ctí a pozitivem je vyhraná poslední třetina, nicméně ovlivněná výrazně sníženou aktivitou soupeře. Gratuluji soupeři k povedenému výkonu a přeji hodně štěstí v dalších zápasech.
45:00
Komentář trenéra domácích: První třetina z našeho pohledu byla jedna z nejlepších v tomto roce. Všichni hráči zahráli svůj strop a to se také podepsalo na výsledku. Ve zbytku zápasu jsme si mohli dovolit lehce povolit a zápas v klidu dohrát. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
43:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Ondřej Holubář (13:3).
37:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Adriana Hýsková (13:2).
36:59
Vyloučen hráč Vojtěch Blažek družstva FBC Liberec na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
28:16
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Jakub Mádlo (13:1).
27:30
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adriana Hýsková, asistoval Matyáš Rauscher (12:1).
26:29
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Blažek, asistoval Dominik Musil (12:0).
25:18
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Mádlo, asistoval Vojtěch Wiener (11:0).
17:43
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Daniel Sedláček (10:0).
16:58
15:00
15:00
14:17
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Richard Komňacký, asistoval Filip Smutný (8:0).
13:07
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Vojtěch Wiener (7:0).
12:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Blažek, asistoval Jonáš Rais (6:0).
10:31
09:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Dominik Musil, asistoval Jonáš Rais (4:0).
09:32
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jonáš Volhejn, asistoval Vojtěch Blažek (3:0).
02:36
01:09
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Píšová a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov:
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Ondřej Volejník; hráči v poli: Vojtěch Wiener, Jakub Stejskal, Matěj Volejník, Lukáš Dolejš, Richard Komňacký