1:3
2:5
- : -

FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG - FBC Štíři Č. Budějovice 3:14
26. Jan Bednář, 39. Jakub Viglaský, 42. Jáchym Bednář - 3. David Camrda, 4. Jiří Dědič, 4. Lukáš Tinavský, 8. Lukáš Tinavský, 11. Daniel Chvosta, 12. Tomáš Hanák, 19. Lukáš Tinavský, 19. Tomáš Hanák, 27. Tomáš Hanák, 34. Lukáš Tinavský, 36. Tomáš Hanák, 36. Adam Severin, 38. Adam Severin, 45. Jan Morávek; rozhodčí: Pavel Urbánek - Michal Pazderník; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 26; zásahy brankářů: Václav Kyslík ?, Michal Souček ? - Kryštof Ernst ?; po třetinách: 0:6, 1:3, 2:5;
45:00
44:18
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Morávek, asistoval Adam Severin (3:14).
43:48
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Ondřej Veselý.
41:50
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jáchym Bednář bez asistence (3:13).
38:16
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jakub Viglaský, asistoval Lukáš Erbs (2:13).
37:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adam Severin, asistoval Lukáš Tinavský (1:13).
35:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adam Severin, asistoval David Camrda (1:12).
35:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Ondřej Veselý (1:11).
33:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Vojtěch Míchal (1:10).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Souček družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG
30:00
30:00
26:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Daniel Chvosta (1:9).
25:52
Vyloučen hráč Jonáš Velc družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za sekání.
25:11
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jan Bednář, asistoval Timoteus Pospíšil (1:8).
18:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Jan Morávek (0:8).
18:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Matyáš Sirotek (0:7).
17:48
Vyloučen hráč Jakub Viglaský družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
11:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Jiří Dědič (0:6).
10:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Chvosta bez asistence (0:5).
09:25
Vyloučen hráč Josef Mostecký družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za sekání.
07:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Adam Severin (0:4).
03:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Jan Morávek (0:3).
03:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič, asistoval Tomáš Hanák (0:2).
02:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Urbánek a Michal Pazderník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice:
00:00
Line-up domácích FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG: brankář: Václav Kyslík; hráči v poli: Jonáš Velc, Josef Mostecký, Libor Souček, Jan Bednář, Jáchym Bednář