0:0
2:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - Sokol Pardubice 2:4
35. Patrik Winter, 35. Jakub Vysoký - 2. Jakub Prášek, 6. Tomáš Belej, 40. Richard Rak, 43. Jakub Prášek; rozhodčí: Jan Koten - Libor Štěcha; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Poláček ? - Matěj Denemark ?; po třetinách: 0:2, 0:0, 2:2;
45:00
Komentář trenéra Sokol Pardubice Radka Formánka: Zápas absolutně bez tempa, zájem o hru nulový. Někteří hráči by si měli uvědomit, že florbal je především zábava a né hra za trest. Díky výkonu Denemarka a přepnutí do vyššího tempa v posledních 5 minutách jsme uhráli důležité 3 body. Děkuji soupeři a zdravím do Piega.
45:00
Komentář trenéra Florbal Primátor Náchod Daniela Prouzy: "O naší prohře rozhodla naše neschopnost proměnit i ty nejvyloženější šance a výborný výkon gólmana Pardubic. Závěr si soupeř zkušeně pohlídal. Díky soupeři za zápas a náchodským hráčům za předvedený výkon. Mnozí z nich příjemně překvapili."
45:00
42:23
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jakub Prášek bez asistence (2:4).
39:41
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Richard Rak, asistoval Matyáš Mík (2:3).
34:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký bez asistence (2:2).
34:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Patrik Winter, asistoval Michael Havran (1:2).
30:00
30:00
15:00
15:00
05:57
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Belej, asistoval Jan Nezval (0:2).
01:45
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jakub Prášek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Stefano Petric, Jan Stuchlík, Richard Rak, Matyáš Mík, Ondřej Ryšavý
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Poláček; hráči v poli: Michael Havran, Lukáš Jirásek, Jáchym Cejnar, Lukáš Rázl, Patrik Winter