3:1
5:2
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 12:6
2. Jan Kos, 2. Lukáš Dubský, 5. Jan Josef Brychta, 8. Adam Šimek, 18. Adam Kuchynka, 23. David Kozelka, 28. Michael Řehák, 34. Lukáš Dubský, 36. Adam Šimek, 37. David Kozelka, 44. Tomáš Dibelka, 45. Michael Řehák - 4. Matěj Pěnička, 7. Michal Vojtíšek, 12. Filip Folauf, 22. Matěj Pěnička, 37. Matěj Pěnička, 38. Michal Vojtíšek; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:3 + Michal Vojtíšek 5 + Michal Jedlička OS + Filip Forman OS; využití: 1:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Roman Nový ? - Lukáš Řezníček ?; po třetinách: 4:3, 3:1, 5:2;
45:00
44:24
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
44:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Lukáš Dubský (12:6).
43:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Tomáš Dibelka, asistoval Josef Sedláček (11:6).
37:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Martin Kadlec (10:6).
36:28
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jan Malič (10:5).
36:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil David Kozelka, asistoval Jan Kos (10:4).
35:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Šimek, asistoval Lukáš Dubský (9:4).
33:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Adam Kuchynka (8:4).
30:00
30:00
29:00
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
29:00
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - osobní trest.
27:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Jan Josef Brychta (7:4).
25:21
Vyloučen hráč Prokop Godochkin družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
25:21
Vyloučen trenér Michal Jedlička družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - osobní trest.
23:48
Vyloučen hráč Michal Vojtíšek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 5 minut za hrubost.
22:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil David Kozelka, asistoval Tomáš Dibelka (6:4).
21:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Martin Kadlec (5:4).
17:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kuchynka z trestného střílení (5:3).
15:00
15:00
14:51
Vyloučen hráč Michael Řehák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
13:07
Vyloučen hráč Jan Nachtmann družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Jan Nachtmann (4:3).
07:25
06:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Jan Malič (3:2).
05:06
Vyloučen hráč Tom Riley družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání.
04:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Adam Kuchynka (3:1).
03:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (2:1).
01:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Jan Josef Brychta (2:0).
01:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kos, asistoval Tomáš Dibelka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Lukáš Řezníček; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Filip Forman, Jan Malič, Matěj Pěnička, Martin Kadlec
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Roman Nový; hráči v poli: Adam Kuchynka, Adam Šimek, Michael Řehák, Jan Josef Brychta, Lukáš Dubský