5:2
1:5
- : -

Florbal Teplice - FBC DDM Kati Kadaň 7:10
10. Jan Koštoval, 18. Martin Sedlmaier, 21. Jan Koštoval, 24. Michal Špírek, 27. Jan Karafiát, 30. Jan Koštoval, 41. Martin Sedlmaier - 2. Marcel Kalfiřt, 5. Marcel Kalfiřt, 6. Kristián Hub, 20. Ondřej Kalach, 30. Jiří Němec, 32. Jiří Němec, 34. Mikuláš Kulík, 39. Mikuláš Kulík, 42. Mikuláš Kulík, 44. Roman Šatánek; rozhodčí: Jitka Píšová - Lukáš Čech; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Daniel Fiala 8, Vít Jablonský 6 - Vojtěch Jiráček 12; po třetinách: 1:3, 5:2, 1:5;
45:00
Komentář trenéra domácích: Čest vítězům, sláva poraženým.
45:00
Komentář trenéra hostů: Z naší strany velké trápení. Druhá třetina byla víc než tragická. nakonec jsme uválčili výhru. Děkuji soupeři za dobrý zapas.
45:00
43:25
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Roman Šatánek, asistoval Martin Šulaj (7:10).
41:21
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Roman Šatánek (7:9).
40:44
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier, asistoval Klára Dvořáková (7:8).
38:35
33:02
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík bez asistence (6:7).
32:30
Vyloučen hráč Matěj Kosina družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hrubost.
32:30
Vyloučen hráč Kryštof Bandas družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
31:22
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Němec, asistoval Kryštof Bandas (6:6).
30:00
30:00
29:53
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Němec, asistoval Marcel Kalfiřt (6:5).
29:14
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Jan Karafiát (6:4).
26:41
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Jan Koštoval (5:4).
23:59
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Michal Špírek, asistoval Vít Jablonský (4:4).
20:34
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Martin Sedlmaier (3:4).
20:16
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Jablonský družstva Florbal Teplice
19:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Kalach, asistoval Jiří Němec (2:4).
17:30
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier, asistoval Jan Koštoval (2:3).
15:00
15:00
09:54
05:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Kristián Hub, asistoval Martin Šulaj (0:3).
04:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Marcel Kalfiřt, asistoval Ondřej Kalach (0:2).
01:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Marcel Kalfiřt bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Píšová a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Vojtěch Jiráček; hráči v poli: Jaroslav Michálek, Jakub Steklý, Roman Šatánek, Petr Strnad, Mikuláš Kulík
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Daniel Fiala; hráči v poli: Filip Bureš, Matěj Dolejší, Jan Karafiát, Jan Koštoval, Michal Waldhauser