2:4
3:0
- : -

FBC Došwich Milevsko - PSKC Okříšky-MoBu 6:5
11. Lukáš Trojáček, 16. Lukáš Trojáček, 17. Martin Dolejš, 31. Lukáš Trojáček, 36. Patrik Wolf, 42. Martin Dolejš - 15. Tomáš Kuchyňa, 17. Tomáš Kuchyňa, 23. Martin Veselý, 24. Tomáš Kuchyňa, 29. Martin Noháček; rozhodčí: Petr Kadlec - Michal Pazderník; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Karel Tvrdík ? - Radek Korba ?; po třetinách: 1:1, 2:4, 3:0;
45:00
44:59
Vyjádření trenéra Okříšek: Pěkný vyrovnaný zápas, z naší strany standardní průběh, první třetinu se sehráváme, ve druhé máme jasně navrch, a ve třetí neudržíme nervy. Kromě těch vyloučení v 3. třetí část, zápas rozhodlo nedodržení taktického pokynu uhlídat hráče Lukáše Trojáčka.
42:14
Timeout PSKC Okříšky-MoBu
41:31
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Lukáš Trojáček (6:5).
41:10
Vyloučen hráč David Kučera družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za nesportovní chování.
39:00
Vyloučen hráč Dan Hrůza družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
37:21
Vyloučen hráč Jáchym Hons družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za vysoká hokejka.
35:58
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Patrik Wolf, asistoval Jakub Štván (5:5).
30:09
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Jan Keyzlar (4:5).
30:00
30:00
28:39
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Martin Noháček, asistoval Petr Pojer (3:5).
23:46
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Tomáš Kuchyňa, asistoval Jáchym Hons (3:4).
22:52
Vyloučen hráč Jan Keyzlar družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nesportovní chování.
22:52
22:21
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Martin Veselý, asistoval Jáchym Hons (3:3).
22:09
Vyloučen hráč Jan Keyzlar družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
16:44
16:33
15:26
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Marek Čáp (2:1).
15:00
15:00
14:35
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Tomáš Kuchyňa z trestného střílení (1:1).
10:09
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Michal Pazderník.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky-MoBu:
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Jiří Lípa, Marek Čáp, Petr Dolejš, Martin Dolejš, Lukáš Trojáček