1:2
1:3
- : -

Viking TJ Kobylisy - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:10
5. Marek Čejka, 8. Tomáš Klouda, 13. Vojtěch Karnet, 23. Marek Čejka, 42. Vojtěch Karnet - 3. Lukáš Dubský, 8. Tomáš Dibelka, 8. David Kozelka, 15. Adam Šimek, 15. Michael Řehák, 23. Lukáš Mervart, 24. Adam Šimek, 33. Jan Josef Brychta, 37. Jan Josef Brychta, 45. David Kozelka; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4 + Daniel Havlíček OS:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Vojtěch Černý ? - Vojtěch Žáček ?; po třetinách: 3:5, 1:2, 1:3;
45:00
komentář trenéra domácích p. Daniela Havlíčka: Přes porážku náš nejlepší výkon v sezóně. Děkuji soupeři za zápas.
45:00
44:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil David Kozelka, asistoval Samuel Vobořil (5:10).
42:04
Vyloučen hráč Alexander McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:24
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vojtěch Karnet, asistoval Ondřej Krejčí (5:9).
36:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Lukáš Dubský (4:9).
32:58
30:00
30:00
23:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Šimek, asistoval Adam Kuchynka (4:7).
22:35
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Čejka, asistoval Tomáš Klouda (4:6).
22:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Mervart, asistoval David Martínek (3:6).
22:07
Vyloučen hráč Šimon Baldík družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
22:07
Vyloučen vedoucí Daniel Havlíček družstva Viking TJ Kobylisy - osobní trest.
17:46
Vyloučen hráč Adam Matoušek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Adam Šimek (3:5).
14:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Šimek, asistoval Lukáš Dubský (3:4).
12:26
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vojtěch Karnet, asistoval Pavel Procházka (3:3).
07:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil David Kozelka, asistoval Jakub Dvořák (2:3).
07:42
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda bez asistence (2:2).
07:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Tomáš Dibelka, asistoval Josef Sedláček (1:2).
04:36
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Čejka, asistoval Adam Kropík (1:1).
02:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Tomáš Dibelka (0:1).
01:29
Vyloučen hráč Martin Zenk družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Vojtěch Žáček; hráči v poli: Adam Kuchynka, Adam Šimek, Michael Řehák, Jan Josef Brychta, Lukáš Dubský
00:00
Line-up domácích Viking TJ Kobylisy: brankář: Vojtěch Černý; hráči v poli: Alexander McIntosh, Tomáš Klouda, Marek Čejka, Adam Matoušek, Lukáš Procházka