1:1
6:4
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Česká Lípa 9:5
3. Matěj Švácha, 6. Hynek Mošna, 27. Šimon Dubský, 31. Jakub Mikolášek, 34. Hynek Mošna, 35. Jakub Stolz, 41. Jakub Mikolášek, 41. Adam Stejskal, 45. Jakub Stolz - 20. Antonín Stárek, 33. Albert Kouba, 34. Pavel Pešír, 37. Richard Šulc, 38. Antonín Stárek; rozhodčí: Lukáš Starý - Václav John; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 22; zásahy brankářů: Martin Štochl 6 - Vojtěch Jirka 28; po třetinách: 2:0, 1:1, 6:4;
45:00
Komentář trenéra hostů (Marek Dzierža): Děkujeme soupeři a za shovívavost při řešení technického problému.
45:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Zápas moc krásy nepobral, jsem rád, že jsme se proti soupeřovu bloku 9x prosadili. Díky za zápas
45:00
Střely ve 3. třetině: SLAVIA Plzeň 13 - Česká Lípa 5, celkem 37 - 11
45:00
44:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Stolz, asistoval Jakub Potůček (9:5).
40:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Ondřej Gutwirth (8:5).
40:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Blažek (7:5).
39:42
Vyloučen hráč Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
37:36
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek bez asistence (6:5).
36:06
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Richard Šulc, asistoval Antonín Stárek (6:4).
34:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Stolz, asistoval Vojtěch Porazil (6:3).
33:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Filip Blažek (5:3).
33:40
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Pavel Pešír, asistoval Antonín Stárek (4:3).
33:05
Vyloučen hráč Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
32:06
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Albert Kouba, asistoval Ondřej Kopič (4:2).
30:39
30:00
30:00
Střely ve 2. třetině: SLAVIA 11 - Česká Lípa 3
30:00
26:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šimon Dubský, asistoval Adam Stejskal (3:1).
26:16
Po delší době se prosazují slávisté díky Dubskému a domácí tak odskakují zpět do dvougólového vedení
23:33
Stejskal v dobré pozici nezamířil přesně a přestřelil
22:16
Bešta opět sám před brankářem, tentokrát jeho zakončení zastavila levá tyčka českolipské branky
21:45
Na druhé straně ve velké šanci Bešta, ale hostující brankář připraven a chytá
21:15
Štochl musel vytáhnout dobrý zákrok proti nebezpečné střele
19:24
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Albert Kouba (2:1).
19:24
Těsně pře návratem Dolejše z trestné lavice využívá Stárek přesilovou hru a Česká Lípa tak snižuje na 1:2
17:28
Vyloučen hráč Dominik Dolejš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
14:45
V závěru první třetiny měl ještě velkou šanci Hynek Mošna, ale trefuje pouze hostujícího brankáře