2:3
1:4
- : -

Florbal Chomutov - Florbal Teplice 7:7
2. Marek Najman, 5. Matěj Martinovský, 8. Ondřej Vršata, 10. Matyáš Rauscher, 23. Ondřej Vršata, 29. Matyáš Rauscher, 36. Matyáš Rauscher - 17. Lukáš Konárek, 22. Jan Koštoval, 23. Jan Koštoval, 38. Jan Koštoval, 41. Martin Sedlmaier, 41. Jan Karafiát, 44. Jan Koštoval; rozhodčí: Jitka Píšová - Lukáš Čech; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Adam Schindler 16 - Daniel Fiala 21; po třetinách: 4:0, 2:3, 1:4;
45:00
Komentář trenéra hostů: Obrat jako z hollywoodského trháku a chladnokrevný Koštoval. Spokojenost bodem, i když mohly být i tři. Děkujeme za zápas.
45:00
Komentář trenéra domácích: První třetina zápasu byla dle našich představ, řídili jsme hru, tempo a byli i efektivní v zakončení. Od druhé třetiny jsme se přizpůsobovali hře soupeře a nedovedli jsme navázat na dobře zvládnutou první třetinu. Závěr zápasu byl plný špatných individuálních řešení a naprosto nezvládnutá fáze zápasu v hlavách hráčů.
45:00
44:07
Vyloučen hráč Jan Karafiát družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:34
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Jan Karafiát (7:7).
40:47
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Jan Koštoval (7:6).
40:14
Timeout Florbal Chomutov
40:14
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier z trestného střílení (7:5).
37:28
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Martin Sedlmaier (7:4).
35:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Adriana Hýsková (7:3).
33:31
Vyloučen hráč Ondřej Suchý družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
28:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Ondřej Suchý (6:3).
22:27
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval bez asistence (5:3).
22:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Vršata, asistoval Ondřej Suchý (5:2).
21:07
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Klára Dvořáková (4:2).
16:20
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Konárek, asistoval Jan Karafiát (4:1).
15:00
15:00
09:43
07:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Vršata, asistoval Martin Jeníček (3:0).
04:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Martinovský, asistoval Adriana Hýsková (2:0).
01:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Najman bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Píšová a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Daniel Fiala; hráči v poli: Matěj Dolejší, Jan Karafiát, Jan Koštoval, Michal Waldhauser, Filip Bureš