1:3
3:1
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - 1. MVIL Ostrava 9:6
7. Jan Hrtús, 7. Marek Koudela, 9. Jan Hrtús, 11. Dalimil Krčma, 13. Petr Pšenčík, 23. Petr Pšenčík, 32. Vít Ides, 32. Pavel Chmelář, 33. Jan Hrtús - 9. Jakub Hloušek, 11. Matěj Sokol, 19. Matěj Sokol, 22. Tomáš Tománek, 26. Matěj Sokol, 43. Jan Hinčica; rozhodčí: Pavel Brückner - Marek Loskot; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Tomáš Mráček ?, Jan Vorálek ? - Jakub Mikunda ?; po třetinách: 5:2, 1:3, 3:1;
45:00
Komentář hostů:Klasický špatný vstup do třetí třetiny rozhodl o celém utkání. Škoda. Děkujeme soupeřům a rozhodčím.
45:00
Komentář domácích "Díky soupeři a všem zúčastněným za utkání"
45:00
42:45
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Hinčica, asistoval David Štirba (9:6).
41:40
Timeout 1. MVIL Ostrava
32:19
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Pavel Chmelář (9:5).
31:33
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Chmelář, asistoval Petr Pšenčík (8:5).
31:03
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vít Ides, asistoval Ondřej Kahoun (7:5).
30:00
30:00
25:46
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Jan Hinčica (6:5).
25:46
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Vorálek družstva PANTHERS OTROKOVICE
22:30
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Pšenčík, asistoval Jan Hrtús (6:4).
21:21
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Tomáš Tománek, asistoval Matěj Sokol (5:4).
20:55
Vyloučen hráč Nikolas Kuruc družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
18:04
15:00
15:00
13:20
Vyloučen hráč Vít Ides družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
12:54
10:55
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Daniel Král (4:2).
10:15
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Dalimil Krčma, asistoval Marek Koudela (4:1).
08:57
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Matěj Sokol (3:1).
08:20
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Petr Kopecký (3:0).
06:58
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Koudela, asistoval Dalimil Krčma (2:0).
06:04
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Vít Ides (1:0).
04:41
Vyloučen hráč Daniel Král družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Brückner a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava: brankář: Jakub Mikunda; hráči v poli: Vojtěch Rajnošek, Jakub Hloušek, Tomáš Tománek, Matěj Sokol, Jan Hinčica
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Tomáš Mráček; hráči v poli: Marek Koudela, Dalimil Krčma, Ondřej Malý, Vít Ides, Ondřej Kahoun