1:4
2:6
- : -

Florbal Exelsior Havířov - FBS Olomouc A 6:16
1. Petr Martynek, 2. Radim Pecháček, 4. David Lisztwan, 19. Tomáš Prus, 35. Boleslav Moudrý, 45. Štěpán Graf - 4. Jakub Mynář, 10. Tomáš Jelínek, 10. Dušan Soušek, 12. Dušan Soušek, 14. Rostislav Pavlíček, 15. Dušan Soušek, 22. František Kužel, 23. Tomáš Jelínek, 27. Martin Nehyba, 30. Tomáš Jelínek, 32. František Kužel, 34. David Kotek, 36. Jakub Mynář, 44. Jakub Mynář, 44. František Kužel, 45. Dušan Soušek; rozhodčí: Ondřej Bienek - Tomáš Kluska; vyloučení: 4:2 + Jakub Mynář OS; využití: 0:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Pěgřimek 18 - Adam Derich 19; po třetinách: 3:6, 1:4, 2:6;
45:00
Komentář trenéra hostů: Po studené sprše na začátku utkání, jsme se dokázali vrátit do zápasu a s trochou štěstí při střelbě vyhrát. Děkuji soupeři a divákům za utkání.
45:00
Komentář trenéra domácích :Gratuluji soupeři. Byl lepší a zasloužil si vyhrát.
45:00
44:54
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Dušan Soušek, asistoval David Kotek (6:16).
44:09
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf bez asistence (6:15).
43:34
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil František Kužel, asistoval Jindřich Bernard (5:15).
43:11
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jakub Mynář, asistoval Tomáš Jelínek (5:14).
39:55
Vyloučen hráč Rostislav Pavlíček družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za hrubost.
39:21
Trestné střílení družstva FBS Olomouc A neproměnil Jakub Mynář.
35:27
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jakub Mynář, asistoval Rostislav Pavlíček (5:13).
34:59
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Boleslav Moudrý, asistoval Matěj Sirotek (5:12).
33:51
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil David Kotek, asistoval František Kužel (4:12).
31:57
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil František Kužel, asistoval Rostislav Pavlíček (4:11).
31:07
Vyloučen hráč Boleslav Moudrý družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:11
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval František Kužel (4:10).
26:52
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Martin Nehyba, asistoval Tomáš Jelínek (4:9).
24:11
Vyloučen hráč Václav Baláž družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
22:24
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek bez asistence (4:8).
21:58
Vyloučen hráč Martin Nehyba družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za nesportovní chování.
21:58
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva FBS Olomouc A - osobní trest.
21:53
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil František Kužel, asistoval Dušan Soušek (4:7).
18:41
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus bez asistence (4:6).
16:48
Vyloučen hráč Tobiáš Kopáček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:21
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Dušan Soušek, asistoval Tomáš Štrbák (3:6).
13:31
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Rostislav Pavlíček, asistoval David Kotek (3:5).
11:13
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Dušan Soušek, asistoval Martin Nehyba (3:4).
09:46
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Dušan Soušek bez asistence (3:3).
09:12
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval David Kotek (3:2).
08:23
Vyloučen hráč Petr Martynek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
03:57
Timeout FBS Olomouc A
03:57
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil David Lisztwan, asistoval Tobiáš Kopáček (3:1).
03:07
01:06
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Tomáš Prus (2:0).
00:11
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Petr Martynek, asistoval Radim Pecháček (1:0).