0:1
3:6
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:10
31. Martin Kašík, 36. Šimon Soukup, 37. Martin Kašík - 7. Martin Gattnar, 13. Jiří Toman, 13. Martin Gattnar, 20. Martin Gattnar, 33. Jáchym Kuběna, 36. Jakub Češek, 41. Martin Gattnar, 42. Jan Toman, 43. Ondřej Svoboda, 44. Jakub Seibert; rozhodčí: Ondřej Bienek - Tomáš Kluska; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Ivo Sikora 7, Vít Lukáč 8 - Matyáš Dušan Bazala 15; po třetinách: 0:3, 0:1, 3:6;
45:00
Komentář trenéra hostů: Dnes jsme očekávali těžké zápasy, což se do znační míry potvrdilo v prvním zápase. Nicméně naše zodpovědná, živá a přesná hra udělala ze zápasu poměrně jednoznačnou partii. A potrestání chyb soupeře nás dovedlo ke kýženým třem bodům. Děkuji hráčům, divákům a soupeři.
45:00
Komentář trenéra domácích: Bohužel dnes byl soupeř lepší ve všech fázích hry.
45:00
43:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Seibert, asistoval Jakub Češek (3:10).
42:52
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Jakub Češek.
42:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Svoboda, asistoval Martin Gattnar (3:9).
41:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Toman, asistoval David Radošovský (3:8).
40:21
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
40:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Zubek (3:7).
40:21
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Lukáč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
39:26
Vyloučen hráč Filip Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
36:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Kašík, asistoval Šimon Soukup (3:6).
35:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Vojtěch Šimík (2:6).
35:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Adam Gábor (2:5).
34:33
Vyloučen hráč Michal Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jáchym Kuběna, asistoval Jakub Galia (1:5).
30:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Kašík, asistoval Dalibor Baláš (1:4).
30:00
30:00
19:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Palčinský (0:4).
15:00
15:00
12:56
12:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Toman, asistoval Jan Toman (0:2).
06:45
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Bienek a Tomáš Kluska.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Martin Kašík, Šimon Soukup, Lukáš Pobořil, Michal Šubert, Dalibor Baláš