4:0
10:4
- : -

1. AC eFlorbal Uherský Brod - Florbal Exelsior Havířov 14:5
16. David Ležatka, 20. David Ležatka, 25. Jaroslav David, 30. Martin Ležatka, 31. David Ležatka, 32. Jaroslav David, 33. Martin Ležatka, 33. Kryštof Mikeska, 36. Martin Ležatka, 40. Martin Brauner, 41. Jaroslav David, 43. Martin Ležatka, 44. David Ležatka, 45. Erik Kouřil - 1. Radim Pecháček, 35. Tomáš Prus, 38. Radim Pecháček, 43. Tomáš Prus, 45. Štěpán Graf; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Václav Killar; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Ondřej Buráň 15, Ondřej Daníček 2 - Jan Pěgřimek 27; po třetinách: 0:1, 4:0, 10:4;
45:00
Komentář trenéra domácích: Po celý zápas jsme hru kontrolovali a zaslouženě zvítězili. Soupeři děkujeme za utkání.
45:00
Komentář trenéra hostů: První třetinu hráči plnili co měli. Poté už to byla anarchie a neplnění úkolů. Hlavně špatné bránění celého týmu. Díky soupeři
45:00
44:49
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Erik Kouřil z trestného střílení (14:5).
44:02
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf, asistoval Boleslav Moudrý (13:5).
43:15
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil David Ležatka, asistoval Martin Ležatka (13:4).
42:59
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval David Ležatka (12:4).
42:09
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Radim Pecháček (11:4).
40:19
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Jaroslav David, asistoval David Ležatka (11:3).
39:58
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Brauner, asistoval Martin Ležatka (10:3).
37:16
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Tomáš Prus (9:3).
35:41
34:04
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Boleslav Moudrý (8:2).
32:54
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Kryštof Mikeska, asistoval Martin Ležatka (8:1).
32:45
Vyloučen hráč Dominik Novotný družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:21
32:21
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Daníček družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod
31:46
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Jaroslav David, asistoval Martin Ležatka (6:1).
30:17
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil David Ležatka, asistoval Jaroslav David (5:1).
30:00
30:00
29:27
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka bez asistence (4:1).
27:27
Vyloučen hráč Jaroslav David družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
25:50
Trestné střílení družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod neproměnil Martin Ležatka.
24:29
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Jaroslav David, asistoval Jakub Nevařil (3:1).
19:10
15:46
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil David Ležatka, asistoval Jakub Nevařil (1:1).
15:00
15:00
00:32
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov:
00:00
Line-up domácích 1. AC eFlorbal Uherský Brod: brankář: Ondřej Buráň; hráči v poli: Jaroslav David, Kryštof Mikeska, Dominik Novotný, Martin Ležatka, David Ležatka