1:3
2:2
- : -

FBS Olomouc A - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 4:7
15. Tomáš Jelínek, 18. Jakub Mynář, 38. Rostislav Pavlíček, 44. Jakub Mynář - 7. Šimon Soukup, 13. Martin Kašík, 23. Lukáš Pobořil, 26. Adam Gábor, 29. Martin Kašík, 39. Michal Šubert, 45. Filip Šubert; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Václav Killar; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Michael Hruška 9 - Vít Lukáč 7; po třetinách: 1:2, 1:3, 2:2;
45:00
Komentář trenéra hostů: Ospalý zápas dovedený postupně k výhře. Děkuji soupeřům.
45:00
Komentář trenéra domácích: Těžký ranní zápas, kde byla Ostrava efektivnější. Děkuji soupeři za zápas.
45:00
44:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Šubert, asistoval Šimon Soukup (4:7).
43:00
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jakub Mynář, asistoval David Kotek (4:6).
38:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Šubert, asistoval Lukáš Pobořil (3:6).
37:31
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Rostislav Pavlíček, asistoval Jindřich Bernard (3:5).
32:36
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Lukáš Pobořil.
30:00
30:00
28:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Kašík, asistoval Lukáš Pobořil (2:5).
25:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Adam Gábor, asistoval Daniel Chatrný (2:4).
22:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Šimon Soukup (2:3).
21:38
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za držení.
18:24
Vyloučen hráč Filip Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení.
17:34
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jakub Mynář, asistoval Rostislav Pavlíček (2:2).
15:00
15:00
14:51
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Rostislav Pavlíček (1:2).
12:00
06:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup bez asistence (0:1).
05:23
Vyloučen hráč Vojtěch Žalud družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
03:12
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Vít Lukáč; hráči v poli: Martin Kašík, Lukáš Pobořil, Michal Šubert, Dalibor Baláš, Šimon Soukup
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc A: brankář: Michael Hruška; hráči v poli: Tomáš Jelínek, Rostislav Pavlíček, Václav Vybíral, Jakub Mynář, David Kotek