1:5
4:1
- : -

BLACK ANGELS - Panthers Praha 8:9
3. Michal Derevlanyj, 6. Thomas Heřmanský, 15. Lukáš Horák, 19. Matouš Burian, 35. Matouš Burian, 37. Matouš Burian, 42. Thomas Heřmanský, 42. Matouš Burian - 4. Jan Waldhauser, 5. Jaroslav Petrák, 7. Jaroslav Petrák, 19. Michael Petráň, 20. Jan Waldhauser, 21. Přemysl Vávra, 23. Zdeněk Prokůpek, 24. Antonín Ježek, 32. Antonín Ježek; rozhodčí: Filip Gaberdén - Jakub Novotný; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Pavel Chmel 10, Tomáš Ernée 6 - Daniel Brskovský 26; po třetinách: 3:3, 1:5, 4:1;
45:00
Komentář k utkání trenéra domácích Black Angels pana Jakuba Zalubila: Nedokážeme hrát naplno celý zápasy. Od nás prvních 25 minut bezzubý výkon, pak jsme se sice rozjeli, ale z důvodu špatné koncovky odcházíme nakonec bez bodu.
45:00
Střely po třetí třetině: BA - 14 / Panthers - 5
45:00
Střely celkem: BA - 33 / Panthers - 25
45:00
Komentář k utkání trenéra hostů Panthers Praha pana Míky: Po druhé třetině jsme si mysleli, že máme vyhráno. Soupeř nás donutil zvýšenou aktivitou ve třetí třetině chybovat a dotáhnul výsledek na rozdíl jednoho gólu. Se štestím bereme všechny tři body. Díky za zápas!
45:00
44:44
Vyloučen hráč Lukáš Sůva družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání.
41:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian bez asistence (8:9).
41:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Štěpán Kostrhún (7:9).
38:31
BA v plném počtu.
36:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Jan Michálek (6:9).
36:31
Vyloučen hráč Jan Muller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou.
34:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian z trestného střílení (5:9).
32:45
Heřmanský také v dobré šanci, hned hru Panthers otáčí a výborně zasáhl Ernee.
31:51
Derevlanyj v dobré šanci, avšak přestřeluje.
31:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Antonín Ježek, asistoval Jan Waldhauser (4:9).
31:16
Nyní ve velmi slibné akci Burian s Krahulcem.
30:59
Třetí třetina se nám rozběhl a ba se bude tlačit do zakončení, ve třetině druhé se střelecky prosazovali více, tak uvidíme.
26:27
Vyloučen hráč David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:40
Výborný blok Buriana.
23:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Antonín Ježek z trestného střílení (4:8).
23:01
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Ernée družstva BLACK ANGELS
22:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Zdeněk Prokůpek, asistoval Jan Waldhauser (4:7).
20:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Přemysl Vávra, asistoval Jan Martinek (4:6).
19:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Karel Petrák (4:5).
18:43
Vyloučen hráč Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian z trestného střílení (4:4).
18:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň, asistoval Jaroslav Petrák (3:4).
16:00
Chmel výtečně přečetl úmysl Pantherského hráče.
14:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Horák, asistoval Matouš Burian (3:3).
14:00
Minuta do konce první třetiny.
10:41
Panthers se zatím drží na polovině BA.
08:00
Panthers je však v zisku balonu hladovější a při každé příležitosti se tlačí směrem na Chmela. I díky tomu se prosazuje opět Petrák a Panthers je opět ve vedení.
06:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval David Mašát (2:3).
05:06
Po indivindy akci srovnává Heřmanský.
05:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský bez asistence (2:2).
04:19
Panthers hned na otáčí vývoj na svoji stranu, po rychlé brance Petráka.
04:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Přemysl Vávra (1:2).
03:59
Panthers se však dostala do velmi dobré šance, kterou využívá a srovnává tak skore na 1:1
03:58
02:05
Během chvilky se o úvodní branku zasloužil Derevlanyj po pěkné nahrávce Sůvy.
02:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Michal Derevlanyj, asistoval Lukáš Sůva (1:0).