1:1
5:1
- : -

BLACK ANGELS - Tatran Střešovice 6:5
18. Štěpán Kostrhún, 33. Matyáš Metoděj Krahulec, 33. Štěpán Kostrhún, 38. Matouš Burian, 43. Matouš Burian, 45. Michal Derevlanyj - 6. Vojtěch Kún, 7. Vojtěch Wojnar, 7. Martin Pretl, 19. Vojtěch Klápa, 37. Vojtěch Wojnar; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 3:4; využití: 3:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Tomáš Ernée 12 - Tomáš Jurco 18; po třetinách: 0:3, 1:1, 5:1;
45:01
Komentář trenéra domácích pana Zalubila: Tatran se dostal do vedení po našich hloupých chybách. Pak jsme ale chtěli víc, a to dnes rozhodlo. Víc takových zápasů.
45:00
Komentář trenéra hostí pana Malhockého: První třetina byla přesně podle našich představ, plnili to, co jsme si řekli a tlačili se do jednoduchého zakončení. Potom jsme ale bohužel dostali soupeře do hry vlastními chybami, velkým množstvím oslabení a neproměňováním šancí.
45:00
44:59
Skvělý výkon domácího týmu, kdy se vzpamatovaly a ze stavu 1:4 otočili zápas na konečných 6:5.
44:59
Střely ve třetí třetině 6:7 pro Tatran. Celkově 24: 17 pro domácí Black Angels.
44:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Michal Derevlanyj, asistoval Matouš Burian (6:5).
42:46
Timeout Tatran Střešovice
42:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Thomas Heřmanský (5:5).
41:40
Vyloučen hráč Vojtěch Kún družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
39:43
Timeout BLACK ANGELS
37:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Lukáš Horák (4:5).
37:40
Krásná kombinace domácích na jeden dotek mezi Kostrhúnem - Horákem a střelcem snižujícího gólu Buriánem.
36:24
Vyloučen hráč Matěj Horák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
36:04
Bohužel 8 sekund po návratu Matyáše Metoděje Krahulce se prosazuje Tatran zásluhou Wojnara.
36:02
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Viktor Mochan (3:5).
33:54
Vyloučen hráč Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
32:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Kostrhún, asistoval Matouš Burian (3:4).
32:15
Vyloučen hráč Michael Kočandrle družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
32:08
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matyáš Metoděj Krahulec bez asistence (2:4).
29:59
Druhá třetina byla více vyrovnaná. Střely BA 6:4 Tatran.
27:10
Lukáš Horák střílí jedovatou střelu mimo.
24:14
Hráč Tatranu Vojtěch Wojnar míří mimo.
23:20
Hráč Tatranu Kočandrle střílí mimo.
18:52
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Tomáš Jančík (1:4).
18:09
Vyloučen hráč Sebastián Rod družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
17:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Kostrhún, asistoval Matyáš Metoděj Krahulec (1:3).
17:28
Krahulec na Kostrhuna který snižuje na 1:3.
15:00
15:00
11:47
šanci Tatranu zblokoval Jakub Doňar.
11:40
Heřmanský nedokázal zpracovat sám před gólmanem přihrávku Sůvy.
10:59
Kostrhúna vychytal brankář Tatranu v úniku.
08:00
Vyloučen hráč Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
06:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Pretl bez asistence (0:3).
06:40
Lukáš Horák nesmyslně namazal před brankou Pertlovi a ten překonává Ernéeho.
06:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Ondřej Fous (0:2).
05:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Kún bez asistence (0:1).
04:49
Domácí v plném počtu, Tatran si nevytvořil žádnou větší možnost ke vstřelení branky.