1:2
3:3
- : -

Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:8
15. Vojtěch Wojnar, 26. Tomáš Jančík, 39. Jiří Calda, 42. Vojtěch Wojnar, 45. Marek Macura - 5. Jakub Dufek, 12. Jakub Loskot, 15. Jakub Dufek, 25. Petr Majer, 29. Petr Majer, 37. Tomáš Josefovič, 39. Jakub Dufek, 40. Petr Majer; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Linhart ? - Karel Hodík ?; po třetinách: 1:3, 1:2, 3:3;
45:00
Komentář trenéra hostů - Ja Svoboda "Výborně zvládnuté utkání. Konečně jsme hráli důrazně a agresivně celou dobu. Teď nám začíná další část sezony, musíme se na ní připravit. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra domácích: Neustáli jsme to v hlavě.
45:00
44:02
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Macura, asistoval Matyáš Poch (5:8).
41:33
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar z trestného střílení (4:8).
41:33
Vyloučen hráč Matěj Šebek družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Aleš Weigner (3:8).
39:15
Timeout Tatran Střešovice
38:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jiří Calda, asistoval Matěj Vavroušek (3:7).
38:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Jonáš Kulhavý (2:7).
36:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Josefovič, asistoval Matěj Duda (2:6).
33:43
Vyloučen hráč Jiří Procházka družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
29:20
Vyloučen hráč Michael Svatoš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra rukou.
28:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Matěj Duda (2:5).
25:15
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Jančík z trestného střílení (2:4).
24:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Albert Kulík (1:4).
15:00
15:00
14:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Tomáš Josefovič (1:3).
14:06
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Tomáš Jančík (1:2).
11:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Loskot, asistoval Michael Svatoš (0:2).
04:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV:
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Jan Linhart; hráči v poli: Tomáš Bubeník, Matěj Vavroušek, Jiří Procházka, Ivan Tomčo, Matěj Šebek