3:2
0:1
- : -

Kanonýři Kladno - BLACK ANGELS 5:4
11. Jakub Bohuslávek, 11. Daniel Šebela, 18. Matyáš Bachmaier, 21. Vojtěch Novák, 27. Milan Všetečka - 9. Matyáš Metoděj Krahulec, 18. Thomas Heřmanský, 26. Thomas Heřmanský, 37. Jan Muller; rozhodčí: Přemysl Bališ - Jan Černý; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Janoušek ? - Pavel Chmel ?; po třetinách: 2:1, 3:2, 0:1;
45:00
Komentář trenéra domácích (Jan Buk): "Zápas v dobrém tempu, ve hře na míčku jsme hráli kvalitně a měli dobrý pohyb.. Potřebujeme přidat směrem do obrany, v zakončení a disciplíně ale máme na čem stavět."
45:00
Komentář trenéra hostů (Karel Staněk): "Kvalitní dorostenecký florbal od obou týmů. Děkuji klukům i soupeři za utkání..."
45:00
38:17
Vyloučen hráč Milan Všetečka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
36:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Muller, asistoval Michal Derevlanyj (5:4).
33:10
Vyloučen hráč Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:00
30:00
26:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Filip Molhanec (5:3).
25:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Štěpán Kostrhún (4:3).
24:42
Vyloučen hráč Filip Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
20:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Matyáš Bachmaier (4:2).
20:30
Vyloučen hráč Thomas Heřmanský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
17:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Matěj Vencl (3:2).
17:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský bez asistence (2:2).
15:00
15:00
10:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Daniel Šebela, asistoval Matěj Zíka (2:1).
10:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Matěj Vencl (1:1).
08:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval Václav Veverka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Jan Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Pavel Chmel; hráči v poli: Jakub Doňar, Václav Veverka, Lukáš Horák, Jan Muller, Michal Derevlanyj
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Milan Všetečka, Filip Molhanec, Tobiáš Chromý, Matyáš Bachmaier, Vojtěch Novák