2:0
2:0
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - Snipers Třebíč 5:2
13. Lukáš Turek, 18. Lukáš Turek, 23. Lukáš Turek, 32. Michal Novák, 45. Šimon Shon - 2. Jan Pacal, 14. Vojtěch Jahoda; rozhodčí: Libor Štěcha - Ondřej Pech; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Daniel Mánek ? - Roman Kedroň ?; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:0;
45:00
Komentář trenéra Snipers Třebíč: Zápas jsme si prohráli zbytečnou nervozitou a neuvyužíváním vyložených šancí. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
Komentář trenéra domácích: Rozhodla naše produktivita, kde jsme využily alespoň část našich šancí. Děkuji soupeři za zápas.
45:00
44:47
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Matěj Hnízdil (5:2).
31:59
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Novák, asistoval Šimon Shon (4:2).
30:00
30:00
22:01
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Lukáš Turek z trestného střílení (3:2).
20:46
Vyloučen hráč Jakub Valenta družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za blokování hokejky.
17:52
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Lukáš Turek, asistoval Matěj Hnízdil (2:2).
15:00
15:00
13:25
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Jahoda bez asistence (1:2).
12:47
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Lukáš Turek, asistoval Marek Filcsák (1:1).
11:28
Vyloučen hráč Jiří Procházka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
01:50
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jan Pacal, asistoval Tadeáš Janíček (0:1).