5:2
2:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC DDM Kati Kadaň 13:5
2. Patrick Lenke, 3. Jan Mašát, 4. Petr Nöbauer, 6. Patrick Lenke, 11. Matěj Korbel, 13. Jaromír Péc, 16. Tomáš Smolka, 17. Jiří Šťovíček, 18. Martin Prokopec, 26. Jan Mašát, 29. Ondřej Ančinec, 38. Patrick Lenke, 41. Adam Zahraj - 9. Mikuláš Kulík, 20. Jiří Němec, 24. Roman Šatánek, 33. Jiří Němec, 40. Roman Šatánek; rozhodčí: Tomáš Kapr - Luděk Lejba; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 68; zásahy brankářů: Martin Louda 20 - Vojtěch Jiráček 2, Jan Leština 3, Filip Staněk 7; po třetinách: 6:1, 5:2, 2:2;
45:01
Komentář trenéra Kadaně Jakuba Solara: Klidné a čisté utkání z obou stran. Gratuluji soupeři k výhře.
45:01
Kadani děkujeme za férovej zápas.Našim hráčům poděkujeme na plánované schůzce,ale děkujeme jejich rodičům a našemu vedení Hurricanů za podporu, kterou jsme po celou sezónu měli. Jen škoda,že jsme to nedotáhli do vysněného play-off,nicméně takový je sport.
45:00
40:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Jiří Šťovíček (13:5).
39:40
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Roman Šatánek, asistoval Jaroslav Michálek (12:5).
37:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Patrick Lenke, asistoval Tomáš Smolka (12:4).
32:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Němec, asistoval Roman Šatánek (11:4).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Staněk družstva FBC DDM Kati Kadaň
30:00
30:00
28:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Nicolas Beneš (11:3).
25:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát, asistoval Nicolas Beneš (10:3).
23:20
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Roman Šatánek, asistoval Jiří Němec (9:3).
22:28
Vyloučen hráč Petr Nöbauer družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
19:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Němec, asistoval Mikuláš Kulík (9:2).
19:30
Vyloučen hráč Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
17:05
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Prokopec, asistoval Ondřej Ančinec (9:1).
16:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Šťovíček, asistoval Jaromír Péc (8:1).
15:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Patrick Lenke (7:1).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Leština družstva FBC DDM Kati Kadaň
15:00
15:00
12:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Péc, asistoval Ondřej Ančinec (6:1).
10:16
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel bez asistence (5:1).
08:22
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Petr Strnad (4:1).
05:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Patrick Lenke, asistoval Jaromír Péc (4:0).
03:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Nöbauer bez asistence (3:0).
02:47
Vyloučen hráč Martin Krejčí družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát, asistoval Jiří Šťovíček (2:0).
01:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Patrick Lenke, asistoval Martin Kasa (1:0).