0:3
1:3
- : -

Florbal Teplice - DDM Dynamo Teplice 4:7
1. Jan Koštoval, 2. Matěj Dolejší, 7. Ondřej Stránský, 33. Jan Karafiát - 10. Matěj Vejvar, 18. Jakub Zeleník, 22. Jakub Zeleník, 23. Martin Šnobr, 34. Matěj Vejvar, 38. Milan Hrbek, 45. Petr Šimon; rozhodčí: Pavel Váňa - Jaroslav Tichý; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Hoffmann 12 - Daniel Kratochvíl 21; po třetinách: 3:1, 0:3, 1:3;
45:00
Komentář trenéra Florbal Teplice: Děkuji soupeři za utkání, které rozhodla naše špatná finální fáze a následná neochota bránit na 100 %. Děkuji klukům za celou sezonu a věřím, že náš cíl, být nepříjemným soupeřem pro většinu týmu, jsme splnili.
45:00
Komentář trenéra DDM Dynamo Teplice: Děkuji soupeři za férové utkání a hlavně děkuji všem hráčům Dynama za skvělý zápas i celou sezónu a doufám, že získané zkušenosti z dorostu využijí ve zbytku sezóny v ostatních kategoriích nebo příští rok. Ale ten začátek zápasu...škoda mluvit... :)
45:00
44:05
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šimon, asistoval Barbora Panešová (4:7).
43:21
Timeout Florbal Teplice
42:29
Vyloučen hráč Matěj Kosina družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:27
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Milan Hrbek, asistoval Jakub Mühlfait (4:6).
33:19
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Matěj Vejvar, asistoval Martin Šnobr (4:5).
32:05
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Matěj Kosina (4:4).
30:19
Vyloučen hráč Jakub Mühlfait družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
26:25
Vyloučen hráč Jan Karafiát družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
22:22
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Martin Šnobr, asistoval Matěj Vejvar (3:4).
21:08
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Richard Strejcovský (3:3).
17:13
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník bez asistence (3:2).
15:00
15:00
12:35
Vyloučen hráč Ondřej Stránský družstva Florbal Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
10:20
Vyloučen hráč Filip Bureš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
09:21
06:05
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Stránský, asistoval Matěj Dolejší (3:0).
01:18
Timeout DDM Dynamo Teplice
01:18
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Matěj Dolejší, asistoval Filip Bureš (2:0).
00:21
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Matěj Kosina (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Jaroslav Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice:
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Martin Hoffmann; hráči v poli: Klára Dvořáková, Jan Karafiát, Martin Sedlmaier, Jan Koštoval, Matěj Kosina