0:2
1:3
- : -

Snipers Třebíč - Sokol Pardubice 2:6
2. Kryštof Buchtela, 45. Jiří Procházka - 11. Jan Piskač, 24. Petr Křinka, 24. David Plachý, 41. Lukáš Drahný, 45. Jan Stuchlík, 45. Lukáš Drahný; rozhodčí: Libor Štěcha - Jiří Kučera; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Roman Kedroň ? - Jan Matějka ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:3;
45:00
komentář trenéra Pardubich Vichra: Zápas jsme měli pod kontrolou, mohli jsme přidat i více branek. Za celou základní část si kluci zaslouží pochvalu, těšíme se na playoffs! Teď už držíme palce áčku, zdravíme Fora.
45:00
V utkání jsme tahali za slabší konec, ale obětavostí a dobrým obraným postavením jsme byli ve hře prakticky až do konce utkání. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
44:55
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Procházka, asistoval Roman Kedroň (2:6).
44:40
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Drahný, asistoval Jan Nezval (1:6).
44:22
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Stuchlík, asistoval Ondřej Ryšavý (1:5).
43:23
Vyloučen hráč Martin Glück družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
43:23
Vyloučen hráč Rudolf Horák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování.
40:04
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Drahný, asistoval Petr Křinka (1:4).
30:00
30:00
23:49
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Plachý, asistoval Jakub Prášek (1:3).
23:33
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Křinka, asistoval Martin Glück (1:2).
15:00
15:00
10:52
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Piskač bez asistence (1:1).
01:49
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Kryštof Buchtela, asistoval Tadeáš Janíček (1:0).
00:47
Vyloučen hráč Matyáš Mík družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Štěcha a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Jan Matějka; hráči v poli: Jan Stuchlík, Matyáš Mík, Jan Piskač, Ondřej Ryšavý, Stefano Petric