0:4
0:7
- : -

Florbal Chomutov - SPORT CLUB Klatovy 3:13
5. Adam Martin, 12. Matěj Martinovský, 14. Adam Gondek - 10. Patrik Hrubý, 14. Jaroslav Jiřík, 22. Patrik Hrubý, 24. Jaroslav Jiřík, 24. Patrik Hrubý, 27. Jaroslav Jiřík, 32. Jan Holý, 35. Jan Holý, 35. Patrik Hrubý, 36. Václav Liška, 39. Jan Holý, 42. Pavel Vítovec, 43. Adam Žežula; rozhodčí: Pavel Váňa - Jaroslav Tichý; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Gaier 10 - Michal Schödlbauer 11; po třetinách: 3:2, 0:4, 0:7;
45:00
Komentář chomutovského trenéra:
45:00
Komentář trenéra Klatov 1.část: První třetinu vyrovnaní utkání, pak jsme z individuálního výkonu přešli na týmový a hele,najednou to šlo. 11 golů v řadě bez a dvě třetiny bez obdrženého golu se cenní, škoda, že jsme takhle nehráli první zápas.
45:00
Střely na bránu: 14:23
45:00
Komentář trenéra Klatov 2.část: Playoff nemáme ve svých rukách, ale i tak chci klukům za nováčkovskou sezonu poděkovat, stejně jako kolegovi Jirkovi Kloudovi, sekretáři a jedné z duší klubu a celému městu Klatovy. V neposlední řadě i rodičům všech hráčů!Co jsme?Tým! :)
45:00
42:53
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Adam Žežula, asistoval Šimon Švára (3:13).
41:11
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Pavel Vítovec, asistoval Jaroslav Jiřík (3:12).
38:10
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Matyáš Moller (3:11).
36:24
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Matyáš Rauscher.
35:49
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Václav Liška, asistoval Jan Holý (3:10).
34:54
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Pavel Vítovec (3:9).
34:18
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Michal Schödlbauer (3:8).
31:00
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Václav Liška (3:7).
30:00
30:00
28:48
Vyloučen hráč Ondřej Vršata družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
26:06
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jaroslav Jiřík, asistoval Pavel Vítovec (3:6).
23:34
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Jaroslav Jiřík (3:5).
23:09
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jaroslav Jiřík, asistoval Patrik Hrubý (3:4).
21:54
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Václav Liška (3:3).
19:45
Vyloučen hráč Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:00
15:00
13:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Gondek, asistoval Tomáš Hennrich (3:2).
13:31
13:22
Vyloučen hráč Václav Liška družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
11:35
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Martinovský, asistoval Adriana Hýsková (2:1).
10:20
Trestné střílení družstva SPORT CLUB Klatovy neproměnil Patrik Hrubý.
09:20
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Jan Holý (1:1).
05:52
Vyloučen hráč Adam Martin družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
04:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Jiří Vorlíček (1:0).