1:3
2:3
- : -

BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:9
18. Michal Derevlanyj, 31. Štěpán Kostrhún, 34. Lukáš Sůva - 1. Jan Malič, 12. Filip Folauf, 13. Daniel Kolín, 16. Filip Folauf, 24. Tomáš Otcovský, 26. Filip Folauf, 39. Michal Vojtíšek, 45. Matěj Vosátka, 45. Lukáš Horák; rozhodčí: Přemysl Bališ - Jan Černý; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Tomáš Ernée ? - Jakub Zavřel ?; po třetinách: 0:3, 1:3, 2:3;
45:00
Vyjádření vedoucího hostí (Tomáš Folauf): V zápase jsme tahali za kratší konec, díky soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra domácích (Karel Staněk):"Dnes byl ve hře znát zlepšený výkon, který jsme předvedli v minulém kole. Bohužel jsme se nevyvarovali chyb v obraně, které nás stáli lepší výsledek."
45:00
44:35
Vlastní branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Horák (3:9).
44:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Vojtěch Bílek (3:8).
40:04
Vyloučen hráč Štěpán Straka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
38:44
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Filip Forman (3:7).
37:26
Vyloučen hráč Jakub Doňar družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Sůva, asistoval Thomas Heřmanský (3:6).
30:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Kostrhún, asistoval Jan Muller (2:6).
30:00
30:00
25:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Vojtěch Bílek (1:6).
23:45
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský, asistoval Martin Kadlec (1:5).
17:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Michal Derevlanyj bez asistence (1:4).
15:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Štěpán Straka (0:4).
15:00
15:00
12:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Kolín, asistoval Tomáš Fryš (0:3).
11:42
00:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Vojtěch Bílek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Jan Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7:
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Tomáš Ernée; hráči v poli: Thomas Heřmanský, Karel Urban, Kryštof Doležel, Lukáš Sůva, Štěpán Kostrhún